کتاب “منار جام” منتشر شد

هنردستان: کتاب “منار جام” کتیبه‌ها و نقوش تزیینی و مفاهیم نمادین، به کوشش محمد خزائی و به همت مؤسسه تألیف، ترجمه و نشر آثار هنری (متن) وابسته به فرهنگستان هنر منتشر شد.

 

به گزارش هنردستان به نقل از روابط عمومی فرهنگستان هنر، کتاب “منار جام‌” کتیبه‌ها و نقوش تزیینی و مفاهیم نمادین، به کوشش محمد خزائی و در پی همایش ملی “آجر و آجرکاری در هنر و معماری ایران”، از سوی مؤسسه متن به بازار کتاب‌های تخصصی هنر پیوست.

 

نویسنده در این کتاب به مشخصه‌های تاریخی غوریان پرداخته و توضیحات مفصلی درباره منار جام ـ که از قدیمی‌ترین منارهای تاریخ‌دار ایران است ـ شرح داده است.

 

کتاب “منار جام” با شمارگان 1000 نسخه در 102 صفحه و با قیمت 125000 توسط مؤسسه تألیف، ترجمه و نشر آثار هنری (متن) منتشر شد.

 

علاقه‌مندان می‌توانند این کتاب را از کتاب‌فروشی فرهنگستان هنر به نشانی: خیابان ولی‌عصر (عج)، پایین‌تر از چهارراه طالقانی، شماره 1550 تهیه نمایند.

 

منبع: هنرآنلاین

امتیاز دهید
سینما

10 فیلم کوتاه اکران آنلاین میشود

انجمن سینمای جوانان ایران با همکاری فیلیمو 10 فیلم کوتاه «صراحی»، «جونده»، «مونولوگ»، «عروسی مسلم»، «تکلیف»، «استخوان»، «دریازدگی»، «هستی»، «سکوت» و «دوچرخه‌ها، پدرها، سیگارها» را

ادامه مطلب »
سینما

یاداشتی بر «تی تی»

«تی تی» سومین فیلم سینمایی آیدا پناهنده است فیلمساز با همسرش(ارسلان امیری در جشنواره هم فیلم در مقام کارگردان دارد و هم چندتایی از فیلمنامه

ادامه مطلب »