«دم سرد» به جشنواره جهانی فیلم لندن راه یافت

هنردستان: فیلم سینمایی «دم سرد» به تهیه کنندگی و کارگردانی عباس رزیجی در تازه ترین حضور جهانی ٢٩ آوریل در جشنواره جهانی فیلم لندن نمایش داده می شود.

به گزارش هنردستان، فیلم سینمایی «دم سرد» به تهیه کنندگی و کارگردانی عباس رزیجی در تازه ترین حضور جهانی خود ٢٩ آوریل در جشنواره جهانی فیلم لندن نمایش داده می شود.

 

جایزه «لندن ایندپندنت» با فعالیت ویژه اش روی سینمای مستقل و فیلم های تولید شده با بودجه پایین و با توجه به تعدد برگزاری و فعالیت مداوم در حوزه فیلم، بسیاری از فیلمسازان مستقل جهان را برای رقابت در بخش های مختلف و جنبی به خود جلب می کند و به همین دلیل جزو رویدادهای سینمایی و فرهنگی مهم انگلستان محسوب می‌شود.

فیلم «دم سرد» در بخش مسابقه اصلی این فستیوال نمایش داده می شود.

بیتا بادران، مجید مظفری، نادر نادرپور، پریچهر ریالی، حمیده براتی و عزت الله رمضانی فر، کیمیا ملایی و یاسین رسولی بازیگران این فیلم هستند.

 

منبع: خبرگزاری مهر

امتیاز دهید
هنرهای تجسمی

فراخوان عکاسی 2024 head on

فراخوان عکاسی 2024 head onمنتشر شد. به گزارش هنردستان ، این مسابقه توسط بنیاد Head On، یک سازمان غیرانتفاعی در استرالیا اداره می شود.شما می

ادامه مطلب »
نمایشگاهها

گردهمایی هنرمندان و شاعران برای سوگواره عاشورایی «قلم نینوا» برگزار می‌شود

به گزارش روابط‌عمومی نگارخانه تخصصی هنرهای ایرانی اسلامی «ترانه باران»، سوگواره عاشورایی «قلم نینوا» اجرای هم‌زمان نقاشی‌خط، نقاشی، خوش‌نویسی، شعرخوانی و نی‌نوازی هم‌زمان با فرارسیدن

ادامه مطلب »