تولید فیلم جدید دی کاپریو در کرواسی کلید خورد/ توهین به جیمی فاکس

هنردستان: «رابین هود» فیلم جدیدی که توسط لئوناردو دی کاپریو تولید می‌شود در حالی در کرواسی جلوی دوربین رفت که از همان اول کار با توهین به بازیگر آن خبرساز شد.

به گزارش هنردستان، به نقل از خبرگزاری فرانسه، کرواسی پس از میزبانی گروه تولید «جنگ ستارگان» و «بازی تاج و تخت» اکنون میزبان گروه تولید فیلم قرون وسطایی ناتینگهام است.

 

کار تولید فیلم «رابین هود» این بار به تهیه گنندگی لئوناردو دی کاپریو از روز دوشنبه در منطقه دوبرونیک کرواسی شروع شد.

این فیلم که با بودجه ۷۰ تا ۹۹ میلیون دلاری تولید خواهد شد گران‌ترین فیلمی است که تاکنون در کرواسی ساخته می‌شود.

تیرون اگرتون بازیگر بریتانیایی در این فیلم در نقش رابین و جیمی فاکس بازیگر برنده اسکار در این فیلم در نقش جان کوچولو بازی می‌کنند. کارگردانی این فیلم را اوتو بتهارست بریتانیایی برعهده دارد. اپین وی کمپانی تولید لئوناردو دی کاپریو از تهیه کنندگان این فیلم است.

قرار است در طول دو هفته در خیابان‌های تاریخی این شهر توریستی که به عنوان میراث جهانی بشری از سوی یونسکو معرفی شده کار فیلمبرداری بخش‌هایی از این فیلم انجام شود.

به گفته کارگردان، این نسخه از فیلم با نمونه‌های ساخته شده قبلی متفاوت خواهد بود و به عنوان فیلمی سرگرم کننده تولید می‌شود.

 

 

با این حال در روز نخست فیلمبرداری توهین دو فرد کروات به جیمی فاکس در یکی از رستوران‌های این شهر خبرساز و پلیس مجبور به بازداشت این دو فرد شد.

هر چند پلیس نامی از جیمی فاکس نبرد، اما این بازیگر مطرح در توییتر اعلام کرد با رفتار نژادپرستانه و بی‌ادبانه دو فرد کروات در رستوران روبه رو شده است.

در حالی که کرواسی نیز مثل دیگر کشورهای اروپایی شاهد گسترش رفتارهای راست افراطی است، این کار می‌تواند ورود گروه‌های فیلمسازی به این کشور را محدود سازد.

دوبرونیک در کنار دریای آتلانتیک واقع شده و تیم منیچین، ایو اولسون، جیمی دورنام و بن مندلسون دیگر بازیگران فیلم هستند.

 

منبع: خبرگزاری مهر

امتیاز دهید