فستیوال بین المللی موسیقی در تاق بستان برگزار می‌شود

هنردستان: مدیر پایگاه میراث فرهنگی مجموعه تاریخی فرهنگی تاق بستان از برگزاری فستیوال بین المللی موسیقی در تاق بستان خبرداد.

به گزارش هنردستان، حسین راعی در این باره اظهارکرد: برای ساماندهی تاق بستان برنامه های مفصلی داریم که بعد از ایام نوروز شروع به اجرای آنها خواهیم کرد.

 

وی ادامه داد: مجموعه تاریخی فرهنگی تاق بستان به عنوان اصلی ترین نقطه گردشگری  شهر کرمانشاه دارای پتانسیل های بسیار بالقوه ای برای اجرای برنامه های مختلف است و ما نیز درصددیم که از این پتانسیل در جهت توسعه صنعت گردشگری استان نهایت استفاده را ببریم.

راعی خاطرنشان کرد: یکی از برنامه های مدنظر برای اجرا در مجموعه تاریخی فرهنگی تاق بستان، برگزاری فستیوال بین المللی موسیقی است.

مدیر پایگاه میراث فرهنگی مجموعه تاریخی فرهنگی تاق بستان گفت: در نظر داریم این فستیوال المللی را در سطحی به مراتب بالاتر و باشکوه تر از فستیوال بارانا که در بیستون برگزار شد، در مجموعه تاریخی فرهنگی تاق بستان برگزار کنیم.

وی زمان برگزاری این فستیوال بزرگ موسیقی بین المللی را تابستان سال آینده اعلام کرد و افزود: از هم اکنون مقدمات و هماهنگی های اولیه برگزاری این فستبوال بزرگ موسیقی بین المللی در حال انجام است.

 

منبع: خبرگزاری ایسنا

امتیاز دهید