«مافیا» تمدید شد

هنردستان: اجرای نمایش «مافیا» تا ۱۳ اسفند تمدید شد.

به گزارش هنردستان، به نقل از روابط عمومی نمایش، «مافیا» به نویسندگی و کارگردانی افروز فروزند که از ۱۵ بهمن در تماشاخانه باران روی صحنه رفته است با توجه به استقبال مخاطبان تا ۱۳ اسفندماه اجرا خواهد داشت.

 

این اثر روایتگر داستان هفت دوست در یک مهمانی خداحافظی است که با یکدیگر مافیا بازی می‌کنند و به تدریج لایه‌هایی از زندگیِ گذشته و حال آن‌ها باز می‌شود.

نگار عابدی، حمیدرضا فلاحی، علی تاجمیر، میثاق زارع، غزاله نظر، اِروین گالستیان، تنی آواکیان در این اثر نقش آفرینی می‌کنند. همچنین بابک قهرمانی تهیه‌کننده، منوچهر شجاع طراح صحنه، پژمان عبدی دستیار کارگردان، برنامه ریز و مدیر تولید، زهرا آقاپور منشی صحنه، حمیدرضا صفوی برنا مدیر صحنه، حمیدرضا جدیدی دستیار صحنه، هادی بادپا دستیار طراح صحنه، صدا  گلچهر دامغانی،  وحید یعقوبیان تبلیغات و طراح پوستر و بروشور، مهرانگیز قهرمانی و غزل نهانی امور رسانه دیگر عوامل اجرایی این اثر هستند.

 افروز فروزند نمایشنامه‌نویس و کارگردان تئاتر، پس از ۱۲ سال دوری از تئاتر، سال ۹۴ نمایش “بهمن” را در سالن سایه مجموعه تئاترشهر به صحنه برد که به عنوان پرفروش‌ترین نمایش این سالن معرفی شد.

نمایش “مافیا” هرشب  ساعت ۲۱ در تئاتر باران واقع در خیابان فلسطین، پایین‌تر از خیابان انقلاب، پلاک ۲۹۲ به صحنه می رود. علاقمندان از طریق سایت تیوال می توانند برای خرید بلیت اقدام نمایند. ‌

 

منبع: خبرگزاری ایسنا

امتیاز دهید