«الهام پاوه‌نژاد» در تئاترشهر کارگردانی می‌کند

هنردستان: الهام پاوه نژاد یک نمایشنامه‌ی فرانسوی را در کافه‌ تریای تئاترشهر اجرا می‌کند.

به گزارش هنردستان، این بازیگر که قرار است نمایش خود را کارگردانی هم کند، بیان کرد: «پولشِری» یک نمایشنامه‌ی فرانسوی از “آلن وِتز” است که توسط اصغر نوروزی ترجمه شده و آشنایی من با این اثر به چند سال قبل برمی‌گردد. آن زمان موقعیتی برای اجرا فراهم نشد، اما با پیگیری‌هایی که انجام دادم، فروردین و اردیبهشت سال ۹۶ این نمایش را در کافه‌تریای تئاترشهر اجرا خواهم کرد.

 

پاوه‌نژاد افزود: «پولشِری» نام یک زن کافه‌دار است که به تنهایی کافه‌ای را اداره می‌کند و در نمایش واگویه‌ها و درددل‌های او را نسبت به زندگی‌اش از گذشته تا به امروز می‌بینیم.

او با اشاره به این که نمایش به صورت مونولوگ و با بازی خودش اجرا می‌شود، گفت: مهم‌ترین تمِ این نمایش از دست ندادن موقعیت‌ها در زندگی در زمان حال و واگذار نکردن امور به آینده است.

به گفته این بازیگر و کارگردان، دیگر عوامل اجرایی نمایش عبارتند از: گلناز گلشن (طراح لباس)، علی بوستان (طراح موسیقی، صوت و گرافیک)، فرشاد هاشمی (مدیر تولید)، آریان رضایی (روابط عمومی تبلیغات)، شیوا اردویی و سروناز نانکلی (گروه کارگردانی) و سارا اسکندری (طراح گریم).

 

منبع: خبرگزاری ایسنا

امتیاز دهید
تئاتر

روایتی از نمایش «رضا»

امیرحسین آقایی درباره جذابیت‌های انتخاب نمایشنامه «رضا» و اجرای آن گفت: نمایشنامه در کارگاهی که سال 91 جابر رمضانی برگزار کرده بود نگاشته شد و

ادامه مطلب »
سینما و تائاتر

امین تارخ درگذشت

امین تارخ یکی از بازیگران پیشکسوت و با سابقه سینما و تئاتر امروز 2 مهر ماه 1401 درگذشت امین تارخ ۲۰ مرداد ۱۳۳۲ در محلهٔ

ادامه مطلب »