نمایشگاه گروهی عکاسی در گالری دنا

هنردستان: نمایشگاه گروهی عکاسی “به تیک ِ ثانیه معتادم” به همراه رونمایی کتاب ِ شعربه همین نام برگزار می‌شود.

 

به گزارش هنردستان به نقل از روابط عمومی گالری دنا، کتاب ِ شعر ِ (به تیک ِ ثانیه معتادم) شعرهای فرزین پارسی کیا که عکس‌های هنرمندان نمایشگاه نیز در آن به چاپ رسیده در این نمایشگاه رونمایی خواهد شد.

 

حمید جانی پور گردآورنده‌ی این نمایشگاه است که در آن آثاری از لیلی اردستانی، شهرزاد اکبری، الناز امینی، آنا بهارلو، راحیل توکلی، سوده جبلی، سینا جهان پور، محدثه جودکی، مریم حسن پور، فاطمه زارع، نفیسه صالح آبادی، نرگس صیدی، هومان صیرفی، علی کاظمی، گلشید محمدیاریان،، زهرا منصف، میلاد میرزایی، الهه نامدار، محیا نظری، یگانه نقیبی، مریم نهاله، مهری یزدی ارائه می‌شود.

 

همچنین ویدئویی به نام ( بهشت ) که از بخشهای شعری از همین کتاب است ساخته شده توسط الهه زارع نژاد و به تدوین سیاوش مقیمیان در این مجموعه پخش خواهد شد.

 

نمایشگاه یادشده جمعه 6اسفند1395 افتتاح می‌شود و تا دوشنبه 16 اسفند از ساعت ۱۶ تا 20برای بازدید علاقه‌مندان برپا خواهد بود.

 

جانی پور در بخشی از استیتمنت این نمایشگاه آورده است: دنیای هنر پهناور است و به ابزاری واحد متکی نیست. زبان و چشم، هر دو می‌توانند به  تنهایی مدیایی مشخص را هدایت کنند، اما در کنار هم، زبانی مشترک برای بیان پیدا می‌کنند.

 

این مجموعه نیز بنا دارد که نگاه و کلام را به مثابه بیان کننده‌ی تفکر و ایدئولوژی در کنار هم و دوش به دوش هم قرار دهد، تا زبانی مشترک برای بیان ِ حس و حالی مشترک باز جوید.

 

گالری دنا در خیابان طالقانی، خیابان سپهبد قرنی، کوچه سوسن، پلاک ۴ قرار دارد. این گالری روزهای شنبه تعطیل است.

 

منبع: هنرآنلاین

امتیاز دهید
فیلم کوتاه

«تونل» در ایتالیا

فیلم کوتاه «تونل» به نویسندگی و کارگردانی کیارش حقگو در اولین حضور جهانی خود به جشنواره بین المللی تور ایتالیا راه پیدا کرد. به گزارش

ادامه مطلب »