همراهی گروه آموزشی “روحی” و برند “هاتراپوش” در مسابقه زنده طراحی مانتو جشنواره فجر

هنردستان: یکی از گروه‌های حاضر در بخش مسابقه زنده طراحی، گروه آموزشی “روحی” با همکاری برند مانتو “هاتراپوش” است که در روزهای 5 و 6 اسفند از ساعت 11 تا 14 با دیگر طراحان به رقابت می‌پردازد.

 
به گزارش هنردستان، هیئت داوری و انتخاب بخش مسابقه زنده طراحی مانتو در ششمین جشنواره مد و لباس فجر اعلام کرد 20 گروه در این رقابت در کنار هم به ارائه آثار می‌پردازند.

 

بر اساس اعلام دبیرخانه این جشنواره 90 گروه سه نفره برای حضور در این رقابت درخواست داده بودند که از میان آن‌ها بیست گروه انتخاب شده‌اند.

 

یکی از گروه‌های حاضر در بخش مسابقه زنده طراحی، گروه آموزشی “روحی” با همکاری برند مانتو “هاتراپوش” است که در روزهای 5 و 6 اسفند از ساعت 11 تا 14 با دیگر گروه‌ها به رقابت می‌پردازد.

 

مدیریت گروه آموزشی “روحی”، جوایزی همچون استفاده از بورس تحصیلی 50% تخفیف در دوره های آموزشی “گروه روحی”، سه میلیون ریال جایزه نقدی از طرف مانتو “هاتراپوش” و همکاری با مانتو “هاتراپوش” در زمینه طراحی مانتو فصلی برای مدت توافق شده را در برای برگزیدگان این مجموعه در نظر گرفته است.  

 

ملاک و شاخص‌های اصلی هیئت انتخاب برای ارائه جواز حضور در این رقابت سوابق و رزومه کیفی گروه‌های درخواست دهنده بوده است.

 

این در حالی است که به گفته مسئول دبیرخانه زمینه‌های مناسب برای شناسایی استعداد علاقه‌مندان جوان و غیرحرفه‌ای نیز در طول سال فراهم است.

 

ششمین جشنواره مد و لباس فجر همزمان در تهران و 15 استان کشور در حال برگزاری است.

 

منبع: هنرآنلاین

امتیاز دهید
فیلم کوتاه

«تونل» در ایتالیا

فیلم کوتاه «تونل» به نویسندگی و کارگردانی کیارش حقگو در اولین حضور جهانی خود به جشنواره بین المللی تور ایتالیا راه پیدا کرد. به گزارش

ادامه مطلب »