آکادمی تئاتر فیزیکال تاسیس می‌شود

هنردستان: مدیر پردیس تئاتر تهران از اختصاص مکانی برای آکادمی تئاتر فیزیکال خبر داد

 

به گزارش هنردستان به نقل از روابط عمومی پردیس تئاتر تهران، شب گذشته، پنج‌شنبه 5 اسفندماه مراسم یادبود “بهرام ریحانی” و “مجید بهرامی”؛ پیش از اجرای نمایش “هدیه مرموز” در پردس تئاتر تهران و با حضور مدیر عامل خانه هنرمندان برگزار شد.
 

در این مراسم که با حضور علاقمندان تئاتر و بسیاری از اعضای انجمن نمایشگران حرکت خانه تئاتر برگزار شد در ابتدا شهرام کرمی با یادی از تلاش‌های “بهرام ریحانی” و “مجید بهرامی” گفت: بنا به پیشنهاد یاسر خاسب یکی از پلاتوهای تمرین مجموعه پردیس تئاتر تهران به اسم این دو هنرمند درگذشته نامگذاری می شود و از این به بعد محلی برای فعالیتهای آکادمی تئاتر فیزیکال خواهد بود.

 

وی اظهار امیدواری کرد که با آغاز فعالیت این آکادمی در سال آینده بتوان مقدمات برگزاری اولین جشنواره تئاتر فیزیکال را فراهم نمود.

 

در ادامه مدیر عامل خانه هنرمندان نیز ضمن حمایت از شکل گیری آکادمی تئاتر فیزیکال گفت: بنده شاهد یکی از اجراهای نمایش هدیه مرموز در ژنو بودم و استقبال فوق العاده علاقمندان از این نمایش را مشاهده کردم. امروز خوشحالم که بار دیگر این اثر هنری در پردیس تئاتر تهران به روی صحنه است.

 

نمایش “هدیه مرموز” که شب گذشته با یادی از “بهرام ریحانی” و “مجید بهرامی” اجرای خود را آغاز کرد تا 10 اسفندماه هر شب ساعت 18/30 در پردیس تئاتر تهران به روی صحنه خواهد رفت.

امتیاز دهید