برگزاری نخستین دوره رپرتوار مونولوگ دانشجویی

هنردستان: نخستین دوره رپرتوار مونولوگ دانشجویی از تاریخ 7 تا 13 اسفندماه 1395 در تماشاخانه استاد مشایخی برگزار خواهد شد. این رپرتوار دانشجویی با رویکرد ارزش دادن به جسارت دانشجویان در زمینه ارائه آثار نمایشی شکل گرفته است.

 

به گزارش هنردستان به نقل از روابط عمومی رپرتوار مونولوگ دانشجویی، در این دوره ده اثر نمایشی به صحنه خواهند رفت که از این میان نُه اجرا در بخش رقابتی قرار خواهند گرفت.

 

افتتاحیه رپرتوار مونولوگ دانشجویی در روز شنبه هفتم اسفند ماه 1395 از ساعت 14 تا 16  برگزار خواهد شد. این رپرتوار در روز نخست با نمایش “صدای پا” اثر ساموئل بکت، ترجمه مراد فرهادپور و  به کارگردانی شاهین چگینی و با حضور میهمانان و برخی از هنرمندان این عرصه افتتاح می شود.

 

اجراهای این دوره از رپرتوار برای عموم آزاد است و علاقه‌مندان به تئاتر می توانند برای رزرو بلیت با شماره 09355629822 تماس بگیرند. اختتامیه رپرتوار مونولوگ دانشجویی جمعه، سیزده اسفند ماه با معرفی برگزیدگان پایان می یابد.

رپرتوار مونولوگ دانشجویی

 

منبع: هنرآنلاین

امتیاز دهید
گپ و گفتگو

گپ‌وگفتی با «سیمین یاوری»، هنرمند تبریزی که نقاشی‌هایش در گالری زرنا روی دیوار رفته است

بدون هنر، زندگی معنایی نخواهد داشت احمدرضا حجارزاده: نخستین نمایشگاه انفرادی «سیمین یاوری»، هنرمند خلاق و مستعد تبریزی، شامل نقاشی‌هایی در سبک آبستره و انتزاعی،

ادامه مطلب »