«نبودنت» را سال ۹۶ جلوی دوربین می‌برم/ یک عاشقانه اجتماعی

هنردستان: کاوه سجادی حسینی از ساخت یک فیلم سینمایی جدید با نام موقت «نبودنت» در سال ۹۶ خبر داد.

به گزارش هنردستان، کاوه سجادی‌حسینی کارگردان سینما با اشاره به اینکه به زودی فیلمنامه «نبودنت» را برای دریافت پروانه ساخت به سازمان سینمایی ارائه می کند، گفت: این فیلمنامه توسط صادق خوشحال و فرهاد دل آرام نوشته شده است که من نیز با آنها همکاری داشته ام.

 

وی ادامه داد: به احتمال بسیار زیاد تهیه‌کنندگی این اثر سینمایی را سحر صباغ سرشت برعهده دارد. تا امروز نیز توانسته ایم بخشی از بودجه مورد نظر را تامین کنیم تا در اولین فرصت آن را جلوی دوربین ببریم.

کارگردان فیلم سینمایی «بوفالو» تاکید کرد: این فیلم یک اثر اجتماعی عاشقانه است که اسم موقت «نبودنت» را برای آن انتخاب کرده ام. این فیلمنامه داستان مرضیه است که سال ها تنها است.

وی بیان کرد: این فیلم دارای شخصیت های مختلف است که از آن جمله می توان به یک زن ۴۵ ساله، یک مرد ۴۳ ساله، یک نوجوان ۱۵ ساله، یک زن جوان ۳۵ ساله، یک زوج ۶۰ ساله اشاره کرد که برای این نقش ها بی شک از بازیگران شناخته شده سینمای ایران استفاده می شود.

سجادی حسینی در پایان گفت: امیدوارم هرچه سریعتر بتوانم این پروژه سینمایی را جلوی دوربین ببرم.

 

منبع: خبرگزاری مهر

امتیاز دهید
هنرهای تجسمی

«رها» به ملت رسید

نمایشگاه گروهی نقاشی با عنوان «رها» روز جمعه ۲۵ خرداد در گالری پردیس ملت افتتاح می‌شود. به گزارش هنردستان ، به نقل از روابط‌عمومی موسسه

ادامه مطلب »