ترکیب شورای مشاوران سی‌اُمین نمایشگاه کتاب تهران مشخص شد

هنردستان: نادر قدیانی، فریدون عموزاده خلیلی، محمد حمزه‌زاده و نیکنام حسین‌پور به عنوان اعضای شورای مشاوران سی‌اُمین نمایشگاه بین‌المللی کتاب تهران منصوب شدند.

 

به گزارش هنردستان به نقل از ستاد امور رسانه‌ای و خبری سی‌اُمین نمایشگاه بین‌المللی کتاب تهران، سید عباس صالحی؛ رئیس سی‌اُمین نمایشگاه کتاب تهران در احکامی جداگانه نادر قدیانی، محمد حمزه‌زاده و فریدون عموزاده خلیلی را به عنوان مشاور رئیس سی‌اُمین نمایشگاه بین‌المللی کتاب تهران منصوب کرد.

 

در متن احکام مذکور آمده است:

نظر به اهمیت برگزاری مطلوب نمایشگاه بین‌المللی کتاب تهران به عنوان مهم‌ترین رویداد فرهنگی کشور و به منظور تحقق اهداف پیش‌بینی شده، با توجه به بهره‌مندی جنابعالی از تجارب فرهنگی و اجرایی به موجب این ابلاغ به عنوان “مشاور رئیس سی‌اُمین نمایشگاه بین‌المللی کتاب تهران” منصوب می‌شوید.

 

امید است با استعانت از خداوند متعال در پیشبرد اهداف فرهنگی نظام ارزشمند اسلامی و انجام وظایف مصوب بر اساس دستورالعمل‌های ابلاغی موفق و موید باشید.

 

بر اساس این گزارش، پیش از این نیز  نیکنام حسین‌پور به عنوان مشاور رئیس سی‌اُمین نمایشگاه بین‌المللی کتاب تهران منصوب شده بود.

 

شورای مشاوران نمایشگاه کتاب تهران با ترکیب فعالان حوزه نشر با هدف ارائه مشاوره‌های راهبردی به رئیس نمایشگاه کتاب تهران تشکیل شده است.

 

منبع: هنرآنلاین

امتیاز دهید
فیلم کوتاه

«تونل» در ایتالیا

فیلم کوتاه «تونل» به نویسندگی و کارگردانی کیارش حقگو در اولین حضور جهانی خود به جشنواره بین المللی تور ایتالیا راه پیدا کرد. به گزارش

ادامه مطلب »