آدیداس به کانسپت‌های نو روی می‌آورد

هنردستان: کمپانی ورزشی آدیداس به الگوهای جدیدی در طراحی داخلی فروشگاه‌هایش روی آورده است.

 

به گزارش هنردستان، کانسپت فروشگاه آدیداس سئول بر اساس ویژگی‌ها و نیازهای منطقه ای و فرهنگ خیابانی kasina طراحی شده و برنامه ویژه ای برای ارائه محصولات آدیداس دارد. کمپانی آدیداس برای طراحی متفاوت این پروژه سراغ یک تیم طراحی با رویکردهای متفاوت رفته تا این شعبه خود از نگرش‌های سنتی و مدرن به صورت همزمان بهره ببرد. شرکت معماری URBANTAINER با بازسازی نمای بیرون فروشگاه و حفط المان‌های قدیمی هویت این مکان را حفظ نموده و در عوض داخل را دچار دگرگونی‌های زیادی کرده است. 

 

طراحی داخلی شامل سکو و قفسه‌هایی است که کتانی و ست‌های اسپرت را به نمایش گذاشته است. مهم‌ترین ویژگی طراحی داخلی رعایت سیرکولاسیون و حریم بین هر قفسه و اِستند است. فاصله ای استاندارد برای زمانی که فروشگاه شلوغ بوده و تعداد مشتریان بیش از اندازه باشد. رعایت اصول اولیه طراحی از ویژگی‌های تیم معماری URBANTAINER به شمار می‌رود. 

 

برخلاف ظاهر سنتی و بافت قدیمی بیرون، فضای داخل از فروشگاه های فعلی مدرن تر بوده و از تمام المان‌های زیباسازی استفاده کرده است. ویترین‌های آبی رینگی که با کاربری سکو طراحی شده تا زیبایی مدل‌های داخل فروشگاه را دوچندان کند. کانسپت جدید فروشگاه آدیداس الگوی جدید و زیبایی برای ساخت شعبه‌های دیگر به شمار می‌رود.

 

منبع: هنرآنلاین

امتیاز دهید
هنرهای تجسمی

فراخوان عکاسی 2024 head on

فراخوان عکاسی 2024 head onمنتشر شد. به گزارش هنردستان ، این مسابقه توسط بنیاد Head On، یک سازمان غیرانتفاعی در استرالیا اداره می شود.شما می

ادامه مطلب »
نمایشگاهها

گردهمایی هنرمندان و شاعران برای سوگواره عاشورایی «قلم نینوا» برگزار می‌شود

به گزارش روابط‌عمومی نگارخانه تخصصی هنرهای ایرانی اسلامی «ترانه باران»، سوگواره عاشورایی «قلم نینوا» اجرای هم‌زمان نقاشی‌خط، نقاشی، خوش‌نویسی، شعرخوانی و نی‌نوازی هم‌زمان با فرارسیدن

ادامه مطلب »