«بهمن کتاب» به کتابشهرهای ایران رسید

هنردستان: کتابشهرهای ایران از امروز با برپایی جشن کتاب انقلاب در استان­‌های مختلف کشور، ایام دهه فجر را گرامی می­‌دارند.

 

به گزارش هنردستان، به نقل از روابط عمومی کتابشهر ایران، همزمان با جشن­‌های سال‌روز پیروزی انقلاب اسلامی، فروشگاه­‌های کتابشهر ایران در سراسر کشور نمایشگاه‌­ها و ویترین­‌های کتاب و محصولات فرهنگی با موضوع انقلاب اسلامی برگزار می­‌کنند.

 

این نمایشگاه­‌های­ کتاب انقلاب با عنوان «بهمن کتاب» از ۱۲ تا ۲۲ بهمن‌ماه در ۴۲ فروشگاه کتاب کتابشهر، معابر شهری، مراکز دانشگاهی، فرهنگی، دولتی و مصلاهای نماز جمعه برپا می­‌شود و علاقه‌مندان کتاب و محصولات فرهنگی می­‌توانند از تخفیف ویژه خرید کتاب و محصولات فرهنگی بهره­‌مند شوند.  

در این نمایشگاه­‌ها که با هدف آشنایی جوانان ایرانی با ابعاد مختلف سیاسی، اجتماعی، فرهنگی و دینی انقلاب اسلامی برپا شده، علاوه بر محصولات فرهنگی مرتبط با انقلاب اسلامی، محصولات متنوعی با موضوع کتاب دفاع مقدس، دین، ادبیات کودک و نوجوان، شعر، داستان، روانشناسی، تاریخ و … عرضه می­‌شود.

همچنین در راستای شناخت بهتر شخصیت‌های سیاسی، علمی و فرهنگی تاثیرگذار در پیروزی انقلاب اسلامی ایران، کتاب‌ها و محصولات فرهنگی مرتبط با زندگی شخصیت­‌های تاثیرگذار تاریخ انقلاب اسلامی همچون مجموعه آثار بنیانگذاز جمهوری اسلامی، «صحیفه امام خمینی (ره)»، «زندگی و زمانه حضرت آیت‌الله سیدعلی خامنه‌ای از ۱۳۱۸ تاکنون»، «زندگی و زمانه آیت‌الله هاشمی رفسنجانی» و مجموعه آثار شهید مطهری در همه شعبه‌های مختلف کتابشهر با تخفیف‌های ویژه عرضه می‌شوند.

پیش‌تر نیز کتابشهر همزمان با دهه فجر جشن کتاب انقلاب را در مسیرهای راهپیمایی ۲۲ بهمن برگزار کرده بود.

همچنین برگزاری مسابقات کتاب‌خوانی با همکاری ادارات کل تبلیغات اسلامی و مراکز فرهنگی در شهرستان­‌ها، رونمایی از کتاب­‌های جدید موسسه شهید کاظمی با عنوان «سه شهید» (زندگی شهید اندرزگو، شهید طیب حاج‌رضایی و شهید رجایی) در فروشگاه­‌های کتابشهر، کتابگردی دانش­‌آموزان مدرسه رستگاران و مدرسه­ نیک­‌نژاد کرج در کتابشهر گلشهر و کتابگردی دانش­‌آموزان بروجرد در کتابشهر، از جمله برنامه­‌های این موسسه در دهه فجر است.

علاقه‌مندان برای دریافت اطلاعات بیشتر درباره این طرح نوروزی، پراکندگی جغرافیایی، آدرس، نشانی و فعالیت‌های ۴۲ شعبه کتابشهر می‌توانند به پایگاه اطلاع‌رسانی این موسسه به نشانی www.ketabshahr.com مراجعه کنند.

موسسه کتابشهر ایران به عنوان فروشگاه زنجیره‌ای کتاب و محصولات فرهنگی در ایران، از سال ۸۳ تاکنون ۴۲ فروشگاه کتاب و محصولات فرهنگی در ۲۱ استان کشور راه­‌اندازی کرده است.

 

منبع: خبرگزاری ایسنا

امتیاز دهید