«حالت پرواز» در انتظار سرمایه است/ فیلمی درباره سیستم اداری

هنردستان: سیدجلال دهقانی اشکذری کارگردان «حالت پرواز» با بیان اینکه این فیلم در انتظار جذب سرمایه است از محتوای این اثر گفت.

به گزارش هنردستان، سیدجلال دهقانی اشکذری کارگردان سینما درباره آخرین وضعیت فیلم سینمایی «حالت پرواز» گفت: نگارش فیلمنامه این اثر به پایان رسیده است و من در این مدت چندین بار این فیلمنامه را بازنویسی کرده و منتظر جذب سرمایه برای آغاز فیلمبرداری آن هستم به همین منظور با چند تهیه کننده بخش خصوصی مذاکره کرده ایم و امیدوارم با جذب سرمایه بتوانیم هرچه زودتر این فیلم را کلید بزنیم.

 

وی افزود: با توجه به اینکه «حالت پرواز» یک فیلم پربازیگر است، در صورتی که بتوانیم هرچه زودتر سرمایه جذب کنیم می توانیم انتخاب های بیشتری داشته باشیم به همین دلیل سعی می‌کنیم که این فیلم را اوایل سال آینده کلید بزنیم چون هرچه عقب تر بیفتد بازیگران، عوامل و … به اوج روزهای کاری می رسند و به این ترتیب انتخاب ها سخت می شود.

دهقانی اشکذری بیان کرد: «حالت پرواز» با آثار قبلی من متفاوت و درواقع یک نقد اجتماعی است، این فیلم درباره سیستم اداری است و در حواشی تهران فیلمبرداری می‌شود. ما برای انجام کارهای این اثر سینمایی با یک سری از عوامل صحبت کرده ایم اما با این وجود همه چیز منوط به جذب سرمایه است.

این کارگردان در پایان اظهار کرد: این فیلم در ادامه دغدغه های من در سینما است و آدم‌های این اثر بسیار نزدیک به آثار قبلی من هستند و فقط در یک موقعیت جدیدی قرار می‌گیرند.

 

منبع: خبرگزاری مهر

امتیاز دهید
هنرهای تجسمی

فراخوان عکاسی 2024 head on

فراخوان عکاسی 2024 head onمنتشر شد. به گزارش هنردستان ، این مسابقه توسط بنیاد Head On، یک سازمان غیرانتفاعی در استرالیا اداره می شود.شما می

ادامه مطلب »
نمایشگاهها

گردهمایی هنرمندان و شاعران برای سوگواره عاشورایی «قلم نینوا» برگزار می‌شود

به گزارش روابط‌عمومی نگارخانه تخصصی هنرهای ایرانی اسلامی «ترانه باران»، سوگواره عاشورایی «قلم نینوا» اجرای هم‌زمان نقاشی‌خط، نقاشی، خوش‌نویسی، شعرخوانی و نی‌نوازی هم‌زمان با فرارسیدن

ادامه مطلب »