«حامی» اسفندماه در تالار وحدت می‌خواند

هنردستان: خواننده آلبوم «یک لحظه عاشق شو» هفتم و هشتم اسفندماه در تالار وحدت به اجرای برنامه می‌پردازد.

به گزارش هنردستان، به نقل از روابط عمومی این کنسرت، حمید حامی که ماه گذشته کنسرت «یلدای حامی» را در همین سالن روی صحنه برد، درباره جدیدترین اجرایش گفت: در این کنسرت قرار بود با هفت نفر برنده مسترکلاس آوازی که پارسال برگزار شد شرکت کنیم. قرار بود در کنسرت آذرماه این اتفاق بیفتد. برای کنسرت ٧ و ٨ اسفندماه هم که مجوز گرفتم و قرار بود بچه‌ها مشترکا روی استیج بخوانند که قطعه موسیقی باکلامی که قرار بود ضبط کنیم، آماده نبود.

 او ادامه داد: به هر ترتیب، قرار شد در این کنسرت روی استیج نباشند و در کنسرت بعدی این پروژه عملی شود. علاوه بر این قرار بود من با مهدی محمدی یک قطعه در کنسرت اسفندماه بخوانم و به‌دلیل این‌که مجوز آن هنوز صادر نشده است، او هم برای این کنسرت روی استیج نمی‌آید.

وی اظهار کرد: قرار است باز هم قطعاتی که مردم با آن خاطره داشته‌اند و دوست‌شان دارند در این کنسرت خوانده شود. همچنین قطعه جدیدی را که قرار بود دوماه پیش منتشر شود، ولی با قانون جدید وزارت ارشاد منتشر نشد، در این کنسرت اجرا می‌کنم.

حامی گفت: حال و هوای اجرای ۷ و ۸ اسفندماه شبیه کنسرت‌های قبلی است و شباهتی که با کنسرت‌های قبلی من دارد این است که تغییری در ارکستر و سازبندی قطعات ایجاد نشده است. تهیه کنندگان این کنسرت نیز کارشان را خوب بلدند و در بهترین حالت همه‌چیز را مدیریت کرده‌اند.

او با بیان این‌که ما با همدیگر به تعاملاتی رسیدیم و فکر می‌کنم یک سال آینده را می‌توانیم کنار هم کار کنیم، ادامه داد: با توجه به بلیت‌فروشی خوب و واکنش‌های خوبی که از اجراهای قبلی گرفتم، سعی کردیم همه‌چیز شبیه به اجرای قبلی باشد. به دلیل نتیجه خوبی که قبلا گرفتیم، سعی می‌کنیم که همه اتفاقات مشابه قبل باشد.

این خواننده درباره انتشار قطعات و آثار جدیدش در اواخر امسال و سال آینده نیز توضیح داد: حتما این اتفاق می‌افتد و تک‌آهنگ‌ها را منتشر می‌کنم. سال آینده، قطعات جدید من حتما بیشتر خواهد شد. من ابتدا، برای حضور در بازار انتشار تک‌قطعات که هیچ بازگشت مالی‌ای نداشت، مخالف بودم؛ اما اکنون با شناخت طرفدارانم و انرژی زیادی که برای من می‌گذارند، بخصوص در کنسرت قبلی که از شهرستان هم برای اجرای من آمده بودند، تصمیم گرفتم که بیشتر به موسیقی و طرفدارانم فکر کنم و حتما برای آن‌ها با انتشار تک‌آهنگ و آلبومم انرژی بیشتری خواهم گذاشت.

 

منبع: خبرگزاری ایسنا

امتیاز دهید
گپ و گفتگو

گپ‌وگفتی با «سیمین یاوری»، هنرمند تبریزی که نقاشی‌هایش در گالری زرنا روی دیوار رفته است

بدون هنر، زندگی معنایی نخواهد داشت احمدرضا حجارزاده: نخستین نمایشگاه انفرادی «سیمین یاوری»، هنرمند خلاق و مستعد تبریزی، شامل نقاشی‌هایی در سبک آبستره و انتزاعی،

ادامه مطلب »