آکادمی اسکار عذرخواهی کرد

هنردستان: آکادمی اسکار با انتشار بیانیه‌ای از اشتباه پیش آمده در زمان معرفی برنده شاخه بهترین فیلم عذرخواهی کرد.

به گزارش هنردستان، به نقل از سایت رسمی آکادمی اسکار، کمپانی «پرایس واتر هاوس کوپرز» که برگزار کننده اصلی مراسم اسکار است با انتشار بیانیه‌ای نوشت:

 

“صادقانه از سازندگان دو فیلم «مهتاب»، «لالا لند» و همچنین «وارن بیتی» و «فی داناوی» (اعطاء کنندگان جایزه) برای اشتباه پیش آمده در هنگام معرفی برنده اسکار بهترین فیلم عذرخواهی می‌کنیم. اعطاء کنندگان این جایزه پاکتی اشتباه را برای معرفی برنده این شاخه دریافت کرده بودند و زمانی که متوجه این اشتباه شدیم، فورا آن را تصحیح کردیم. در حال حاضر مشغول بررسی چگونگی رخ دادن این اتفاق هستیم و از این اتفاق عمیقا افسوس می‌خوریم.”

 در این بیانیه همچنین از نامزدها، آکادمی اسکار، شبکه ABC و «جیمی کیمل» مجری مراسم نیز که به خوبی شرایط را مدیریت کردند قدردانی شده است.

«وارن بیتی» و «فی داناوی» در ابتدا فیلم «لالا لند» را برنده بهترین فیلم جوایز اسکار 2017 معرفی کردند اما لحظاتی بعد و زمانی که عوامل این فیلم روی سن آمدند و سخنرانی کردند اعلام شد که اشتباهی رخ داده و «مهتاب» برنده اسکار بهترین فیلم است.

 

منبع: خبرگزاری ایسنا

امتیاز دهید
هنرهای تجسمی

«رها» به ملت رسید

نمایشگاه گروهی نقاشی با عنوان «رها» روز جمعه ۲۵ خرداد در گالری پردیس ملت افتتاح می‌شود. به گزارش هنردستان ، به نقل از روابط‌عمومی موسسه

ادامه مطلب »