حضور سخنگوی آتش نشانی در تئاتر شهر/ یک کمپین راه اندازی شد

هنردستان: سخنگوی سازمان آتش نشانی با حضور در تالار اصلی مجموعه تئاترشهر ضمن تماشای نمایش «ترن» از راه اندازی کمپین «به احترام آتش نشانان؛ نه به چهارشنبه سوری خطرناک» خبر داد.

به گزارش هنردستان، سید جلال ملکی سخنگوی سازمان آتش نشانی یکشنبه شب هشتم اسفند ماه با حضور در تالار اصلی مجموعه تئاتر شهر از راه اندازی کمپین «به احترام آتش نشانان؛ نه به چهارشنبه سوری خطرناک» خبر داد.

 

وی بعد از پایان این اثر نمایشی بیان کرد: آتش نشانان در هیچ زمان و دوره ای دنبال پست و مقام نبودند اما همواره به میدان جنگی رفته اند که نمی دانند از آن زنده بیرون می آیند یا نه اما شما مردم عزیز با هدف حفظ حرمت آتش نشانان هیچوقت ما را تنها نگذاشتید و این مایه افتخارهموطنان شما در سازمان آتش نشانی است.

ملکی ادامه داد: امسال بنا داشتیم که در آستانه فرا رسیدن جشن چهارشنبه سوری کمیپنی برای جلوگیری استفاده از مواد محترقه راه اندازی کنیم. شما مطمئن باشید ما اصلا قصدی برای نفی جشن زیبا و باستانی چهارشنبه سوری ندارم اتفاقا تصمیم داریم اگر وقت اجازه داد ما هم در کنار شما در این جشن حضور داشته  و در کنار خدمت رسانی ویژه ای که در این روز به خصوص داریم همراه شما شهروندان عزیز باشیم. اما با توجه به حادثه ساختمان پلاسکو و به احترام شهدای آتش نشانی که در این سانحه به شهادت رسیدند تصمیم گرفتیم کمپینی را با عنوان «به احترام آتش نشانان؛ نه، به چهارشنبه سوری خطرناک» راه اندازی کنیم که امیدوارم با در نظر گرفتن شرایط موجود چهارشنبه سوری بی خطری داشته باشیم.

سخنگوی سازمان آتش نشانی گفت: هیچکس حتی کسانی که از مواد محترقه استفاده می کنند، دل خوشی از این مواد خطرناک ندارند. ما فقط به دنبال این هستیم که امسال در کنار هم یک چهارشنبه سوری سراسر شادمانه داشته باشیم و با هم بدون استفاده از مواد محترقه از این آیین زیبا لذت ببریم. به هر صورت امشب که در کنار شما عزیزان حضور دارم برای شما و همه همکاران آتش نشانم آرزوی سلامتی می کنم وامیدوارم با پیوستن شما مخاطبان عزیز، هنرمندان و ورزشکاران رشته های مختلف شاهد یک چهارشنبه سوری آرام و بی خطر باشیم.

 

منبع: خبرگزاری مهر

امتیاز دهید
هنرهای تجسمی

فراخوان دیزاین Porada 2025

فراخوان دیزاین Porada 2025 منتشر شد . به گزارش هنردستان ، این رقابت توسط برند پیشرو ایتالیایی Porada برگزار می شود. در این سری از رقابت تمرکز

ادامه مطلب »
فیلم کوتاه

فیلم‌برداری «تاجی» تمام شد

فیلم‌برداری فیلم کوتاه «تاجی» به نویسندگی و کارگردانی مهدی برجیان به پایان رسید. به گزارش مشاور رسانه‌ای پروژه، فیلم‌برداری فیلم کوتاه «تاجی» به نویسندگی، کارگردانی

ادامه مطلب »