مجلد پنجم «تام گیتس» راهی بازار شد

هنردستان: در شرایطی مجلد پنجم «تام گیتس» با ترجمه آتوسا صالحی راهی بازار شده که این مترجم همچنان مشغول ترجمه مجلدهای بعد این اثر لیز پیشون است.

به گزارش هنردستان، به تازگی مجلد پنجم مجموعه «تام گیتس» با عنوان  «لنگه ندارد (البته بعضی وقت‌ها)» نوشته لیز پیشون که برنده جایزه بلو پیتر به عنوان بهترین داستان سال و برنده جایزه کتاب طنز رولد دال بوده، با ترجمه این مترجم در انتشارات افق راهی بازار شده است.

 

به گفته او، مجلد ششم این اثر هم به زودی راهی بازار خواهد شد.

 

 

آتوسا صالحی این روزها  مشغول ترجمه مجلدهای بعد این اثر است. مجلد اول این مجموعه به چاپ سوم رسیده و مجلدهای دیگر آن که تا کنون راهی بازار شده‌، به چاپ دوم رسیده‌ است.

 آتوسا صالحی همزمان مشغول نوشتن رمانی چندجلدی ویژه کودکان است. این نویسنده در حال نوشتن رمانی پنج‌جلدی است که ماجراهای آن به مدد پسربچه‌ای به نام «مانی» در حال و هوای طنز در محیط مدرسه با رویکرد محیط زیستی شکل می‌گیرد. هنوز نام این مجموعه که قرار است توسط انتشارات افق راهی بازار شود مشخص نشده است.

 

منبع: خبرگزاری ایسنا

امتیاز دهید
تئاتر

روایتی از نمایش «رضا»

امیرحسین آقایی درباره جذابیت‌های انتخاب نمایشنامه «رضا» و اجرای آن گفت: نمایشنامه در کارگاهی که سال 91 جابر رمضانی برگزار کرده بود نگاشته شد و

ادامه مطلب »
سینما و تائاتر

امین تارخ درگذشت

امین تارخ یکی از بازیگران پیشکسوت و با سابقه سینما و تئاتر امروز 2 مهر ماه 1401 درگذشت امین تارخ ۲۰ مرداد ۱۳۳۲ در محلهٔ

ادامه مطلب »