«تمام ناتمام» گروه پالت منتشر شد/ کنسرت نوروزی در برج میلاد

هنردستان: گروه موسیقی «پالت» در روزهای پایانی سال جاری تازه ترین اثر صوتی خود را به همراه اولین آلبوم تصویری کنسرتش منتشر کرد.

به گزارش هنردستان، گروه «پالت» در روزهای پایانی سال مجموعه‌ای شامل اولین کنسرت تصویری گروه و یک آلبوم EP (اثری که تعداد قطعات منتشر شده در آن کمتر از تعداد آثار یک آلبوم است) را با نام «تمام ناتمام» روانه بازار موسیقی کرد.

 

اعضای پالت در آلبوم EP پنج تک‌قطعه ارائه کرده‌اند که از این میان، دو قطعه به نام‌های «صدایم کن» و «لیلی جان» برای اولین‌بار منتشر می‌شوند این در حالی است که سه آهنگ دیگر قبلاً در فضای مجازی منتشر شده‌اند که البته به گفته اعضای گروه، این سه قطعه هم با تنظیم و صدادهی متفاوتی نسبت به نسخه قبلی ارائه شده‌اند.

 امید نعمتی خواننده گروه «پالت» درباره جزئیات این مجموعه تصویری و صوتی جدید توضیح داد: برای رسیدن به کیفیت مدنظر و ایده‌آل‌هایمان در آلبوم سوم گروه، به زمان بیشتری نیاز داشتیم در نتیجه تصمیم گرفتیم تا آن زمان، این مجموعه متفاوت را منتشر کنیم تا هم دیدار دوباره‌ای با مخاطبانمان داشته باشیم و هم این فاصله را کوتاه‌تر کنیم.

روزبه اسفندارمز سرپرست و نوازنده سازهای بادی پالت هم با بیان اینکه قرار است فضای صوتی آلبوم سوم پالت، حال و هوای قطعات تازه‌تر این آلبوم EP را در بر داشته باشد، بیان کرد: با آنکه ما همیشه به سازبندی آکوستیک وفادار بوده‌ایم، قصد داریم در آلبوم سوم رگه‌هایی از موسیقی الکترونیک وارد کنیم اما به هوادارانمان قول می‌دهیم از موسیقی الکترونیک هم به شکل پالتی در آثارمان استفاده کنیم و همچنان استخوان‌بندی آکوستیک را در کارهایمان حفظ کنیم. در واقع به فضای الکترونیک به عنوان راهکاری نگاه می‌کنیم که می‌تواند دست ما را برای تنوع و انعطاف‌پذیری صوتی بیشتر باز نگه دارد.

آلبوم تصویری «تمام ناتمام» هم شامل ویدیوی اجرای زنده تعدادی از محبوب‌ترین آهنگ‌های گروه پالت است که به همراه تصاویر جذابی از پشت صحنه و روند تهیه و تولید این پروژه و نیز عکس‌های خاطره‌انگیزی از پنج سال فعالیت آن‌ها ارائه شده است.

 این مجموعه صوتی و تصویری به تهیه کنندگی احسان رسول اف از سوی نشر «نوفه» منتشر و از امروز توسط پخش «هنر اول» در دو نسخه بوکلت (فروشگاهی) و ولت (مویرگی) در سراسر ایران به طور همزمان توزیع می‌شود. این در حالی است که نسخه دیجیتال اثر همزمان از سامانه «ریتمو» برای مخاطبان قابل دریافت است.

گروه موسیقی «پالت» همانند نوروز سال گذشته پس از اخذ مجوزهای لازم کنسرتی را اوایل فرودین ماه امسال در مرکز همایش های برج میلاد تهران برگزار می کند.

 

منبع: خبرگزاری مهر

امتیاز دهید
گپ و گفتگو

گپ‌وگفتی با «سیمین یاوری»، هنرمند تبریزی که نقاشی‌هایش در گالری زرنا روی دیوار رفته است

بدون هنر، زندگی معنایی نخواهد داشت احمدرضا حجارزاده: نخستین نمایشگاه انفرادی «سیمین یاوری»، هنرمند خلاق و مستعد تبریزی، شامل نقاشی‌هایی در سبک آبستره و انتزاعی،

ادامه مطلب »