نمایش نقاشی‌های بازیگر «جدایی نادر از سیمین»

هنردستان: سهی‌بانو ذوالقدر بازیگر فیلم «جدایی نادر از سیمین» نمایشگاهی از آثار نقاشی‌اش را با عنوان «رنگ زندگی» در تئاتر باران برپا می‌کند.

به گزارش هنردستان، این بازیگر درباره تکنیک و سبک نقاشی‌هایش گفت: در نقاشی‌هایم پست‌مدرن کار می‌کنم و از تکنیک‌های مختلفی مانند اکریلیک و رنگ روغن برای اجرای آثارم بهره می‌گیرم. نمایشگاه آثارم به‌صورت منتخبی از همه نقاشی‌هایم برگزار خواهم شد.

 

او ادامه داد: نمایشگاهم از ۱۰ اسفندماه در گالری تئاتر باران برگزار می‌شود و علاقه‌مندان می‌توانند تا ۱۵ اسفندماه از ساعت ۱۱ تا ۲۱ به نشانی خیابان انقلاب، ابتدای فلسطین جنوبی، شماره ۲۹۲ مراجعه کنند.

 

 

این هنرمند برگزاری نمایشگاه نقاشی در گالری کمال‌الملک پاسداران، سیحون، دانشگاه سوربون پاریس، گالری بورلی هیلز آمریکا، ایمپاش مسکو و گلوبال ویلیج امارات را در کارنامه‌اش دارد.

 

منبع: خبرگزاری ایسنا

امتیاز دهید
هنرهای تجسمی

فراخوان دیزاین Porada 2025

فراخوان دیزاین Porada 2025 منتشر شد . به گزارش هنردستان ، این رقابت توسط برند پیشرو ایتالیایی Porada برگزار می شود. در این سری از رقابت تمرکز

ادامه مطلب »
فیلم کوتاه

فیلم‌برداری «تاجی» تمام شد

فیلم‌برداری فیلم کوتاه «تاجی» به نویسندگی و کارگردانی مهدی برجیان به پایان رسید. به گزارش مشاور رسانه‌ای پروژه، فیلم‌برداری فیلم کوتاه «تاجی» به نویسندگی، کارگردانی

ادامه مطلب »