مسترکلاس بردیا کیارس برگزار می‌شود

هنردستان: بردیا کیارس – نوازنده ویلن و رهبر ارکستر – مسترکلاس ویلن کلاسیک و آنسامبل خود را برگزار می‌کند.

به گزارش هنردستان، به نقل از روابط عمومی این برنامه، این مسترکلاس ۱۵ بهمن‌ماه برگزار می‌شود و نوازندگان آنسامبل‌های موسیقی کلاسیک (از جمله دوئت، تریو و کوارتت و…) می‌توانند در آن شرکت کنند.

 این کارگاه یک روزه در دو حالت فعال (نوازندگانی که قصد اجرای موسیقی دارند) و غیرفعال (همه علاقه‌مندان که صرفا قصد دیدن کلاس‌ها را دارند) برگزار خواهد شد.

کیارس که به‌تازگی با رهبری ارکستر «بادی کارا» روی صحنه رفت، کلاس‌های نوازندگی ویلن خود را در تهران و دیگر شهرستان‌های ایران از چندی پیش آغاز کرده که از جمله آن‌ها می‌توان به دوره نوازندگی کوارتت، آنسامبل، دوئت و… در شهر کرمان اشاره کرد.

مسترکلاس بردیا کیارس ۱۵ بهمن‌ماه در تهران برای نوازندگان دوره‌های متوسطه و عالی خواهد بود و نوازندگان با اجرای رپرتوآر آکادمیک ویلن (از جمله سونات، اتود و کاپریس) می‌توانند در آن شرکت کنند.

علاقه‌مندان برای کسب اطلاعات بیشتر می‌توانند با شماره ۰۲۱۶۶۵۷۷۶۸۷ تماس بگیرند یا به آدرس تهران، میدان جمهوری، ابتدای خیابان جمهوری غربی، شماره ۱۴۴۹، موسسه موسیقی «آوای مهر» مراجعه کنند.

 

منبع: خبرگزاری ایسنا

امتیاز دهید
گپ و گفتگو

گفت‌وگو با «فاطمه رضایی»،گرافیستی که «جشن‌های ایرانی» را به خانه هنرمندان آورد

جشن‌های ایرانی مظلوم واقع شده‌اند احمدرضا حجارزاده: نمایشگاه «جشن‌های ایرانی» با طراحی‌های «فاطمه رضایی» از 28 اردیبهشت‌ماه در گالری تابستان خانه هنرمندان ایران آغاز به

ادامه مطلب »