گردهمایی کانون پژوهشگران خانه موسیقی برگزار می شود

هنردستان: تازه ترین گردهمایی کانون پژوهشگران خانه موسیقی ساعت ۱۵ روز چهارشنبه ۱۸ اسفندماه در تالار اجتماعات این نهاد صنفی برگزار می شود.

به گزارش هنردستان، گردهمایی پژوهشگران موسیقی به دعوت کانون پژوهشگران خانه موسیقی روز چهارشنبه ۱۸ اسفندماه ساعت ۱۵ در ساختمان فاطمی برگزار می شود. این گردهمایی به دعوت کانون پژوهشگران خانه موسیقی و به منظور تبادل نظر درباره فعالیت های کانون و دیدار پایان سال اعضا صورت می گیرد.

 

در این گردهمایی اعضای هیات مدیره کانون حاضر می شوند و ضمن بحث و بررسی برنامه های گذشته درباره اهداف و فعالیت های سال آینده کانون پژوهشگران با نگاهی به اهداف و برنامه های قید شده در اساسنامه، با اعضا هم اندیشی می کنند.

حمیدرضا عاطفی، محمدرضا فیاض، هومان اسعدی، بهروز وجدانی و بهروز مبصری اعضای هیات مدیره کانون پژوهشگران خانه موسیقی، حمیدرضا اردلان عضو علی البدل اول، جهانگیرنصری اشرفی عضو علی البدل دوم، بهرنگ مجیدی به عنوان بازرس کانون و افشین کاید بازرس علی البدل را تشکیل می دهند.  

 

منبع: خبرگزاری مهر

امتیاز دهید
هنرهای تجسمی

فراخوان عکاسی 2024 head on

فراخوان عکاسی 2024 head onمنتشر شد. به گزارش هنردستان ، این مسابقه توسط بنیاد Head On، یک سازمان غیرانتفاعی در استرالیا اداره می شود.شما می

ادامه مطلب »
نمایشگاهها

گردهمایی هنرمندان و شاعران برای سوگواره عاشورایی «قلم نینوا» برگزار می‌شود

به گزارش روابط‌عمومی نگارخانه تخصصی هنرهای ایرانی اسلامی «ترانه باران»، سوگواره عاشورایی «قلم نینوا» اجرای هم‌زمان نقاشی‌خط، نقاشی، خوش‌نویسی، شعرخوانی و نی‌نوازی هم‌زمان با فرارسیدن

ادامه مطلب »