گردهمایی کانون پژوهشگران خانه موسیقی برگزار می شود

هنردستان: تازه ترین گردهمایی کانون پژوهشگران خانه موسیقی ساعت ۱۵ روز چهارشنبه ۱۸ اسفندماه در تالار اجتماعات این نهاد صنفی برگزار می شود.

به گزارش هنردستان، گردهمایی پژوهشگران موسیقی به دعوت کانون پژوهشگران خانه موسیقی روز چهارشنبه ۱۸ اسفندماه ساعت ۱۵ در ساختمان فاطمی برگزار می شود. این گردهمایی به دعوت کانون پژوهشگران خانه موسیقی و به منظور تبادل نظر درباره فعالیت های کانون و دیدار پایان سال اعضا صورت می گیرد.

 

در این گردهمایی اعضای هیات مدیره کانون حاضر می شوند و ضمن بحث و بررسی برنامه های گذشته درباره اهداف و فعالیت های سال آینده کانون پژوهشگران با نگاهی به اهداف و برنامه های قید شده در اساسنامه، با اعضا هم اندیشی می کنند.

حمیدرضا عاطفی، محمدرضا فیاض، هومان اسعدی، بهروز وجدانی و بهروز مبصری اعضای هیات مدیره کانون پژوهشگران خانه موسیقی، حمیدرضا اردلان عضو علی البدل اول، جهانگیرنصری اشرفی عضو علی البدل دوم، بهرنگ مجیدی به عنوان بازرس کانون و افشین کاید بازرس علی البدل را تشکیل می دهند.  

 

منبع: خبرگزاری مهر

امتیاز دهید
تئاتر

روایتی از نمایش «رضا»

امیرحسین آقایی درباره جذابیت‌های انتخاب نمایشنامه «رضا» و اجرای آن گفت: نمایشنامه در کارگاهی که سال 91 جابر رمضانی برگزار کرده بود نگاشته شد و

ادامه مطلب »
سینما و تائاتر

امین تارخ درگذشت

امین تارخ یکی از بازیگران پیشکسوت و با سابقه سینما و تئاتر امروز 2 مهر ماه 1401 درگذشت امین تارخ ۲۰ مرداد ۱۳۳۲ در محلهٔ

ادامه مطلب »