«مرداب» را اردیبهشت کلید می‌زنیم/ «هوای آزاد» در انتظار سرمایه

هنردستان: کامران قدکچیان کارگردان «مرداب» از آغاز فیلمبرداری این اثر در اردیبهشت ماه سال آینده گفت.

هنردستان: کامران قدکچیان کارگردان سینما درباره آخرین وضعیت تولید فیلم سینمایی «مرداب» گفت: این روزها مشغول بازنویسی نهایی این اثر هستم. ما صحبت هایی با برخی از سرمایه گذاران برای ساخت این فیلم انجام داده بودیم اما به دلیل برگزاری سی و پنجمین جشنواره فیلم فجر و اینکه تعطیلات نوروز را در پیش داریم معلوم نیست که این سرمایه گذار همچنان مایل به سرمایه گذاری باشد یا نه، اما اگر تمایل داشته باشد فیلم را اوایل اردیبهشت ماه سال آینده کلید می زنیم.

 

وی افزود: تمام صحنه های این فیلم که یک موضوع خانوادگی دارد در شمال کشور فیلمبرداری می شود، با توجه به اینکه من اصالت شمالی دارم از این لوکیشن های بازبینی کردم اما اگر ساخت این فیلم قطعی شود باید به همراه عوامل فیلم به بازبینی مجدد آنها بپردازیم.

قدکچیان عنوان کرد: این اثر همانند آثار قبلی من کنکاشی در مسایل اجتماعی است و من همواره در آثارم به مسایل اجتماعی می پردازم.

این کارگردان با اشاره به اثر دیگرش با عنوان «هوای آزاد» گفت: این اثر هم در انتظار سرمایه است و اگر بتوانیم برای آن هم سرمایه گذار پیدا کنیم شروع به ساخت می کنیم. موضوع «هوای آزاد» هم درباره یک فردی است که از زندان آزاد شده و از کارهای گذشته خود توبه کرده است اما با این وجود جامعه او را نمی پذیرد. این فیلم یک اثر کمدی است.

وی ادامه داد: باتوجه به اینکه هزینه ساخت «هوای آزاد» زیاد است و سرمایه زیادی می خواهد هنوز در گفتگوهایی که برای جذب سرمایه انجام می دهیم به نتیجه قطعی نرسیده ایم اما امیدوارم با پیدا کردن سرمایه گذار بتوانیم این اثر را در تهران و جنوب کشور فیلمبرداری کنیم.

 

منبع: خبرگزاری مهر

امتیاز دهید