«سکون» به ۲ جشنواره خارجی می‌رود

به گزارش هنردستان: فیلم کوتاه «سکون» به کارگردانی مهدی برجیان در جشنواره فیلم سان‌اسکرین و جشنواره فیلم کوتاه و انیمیشن «کینوفیلم» پذیرفته شده است.

 فیلم کوتاه «سکون» به نویسندگی یوسف حاتمی کیا و کارگردانی مهدی برجیان برای نمایش در دو جشنواره خارجی پذیرفته شده است.

این فیلم کوتاه در بخش رسمی جشنواره فیلم سان‌اسکرین Sunscreen Film Festival West پذیرفته شده است که از ۵ تا ۷ اکتبر ۲۰۱۸ برگزار می شود و امسال ششمین دوره این جشنواره است.

«سکوت» همچنین در بخش رسمی پانزدهمین دوره جشنواره بین‌المللی فیلم کوتاه و انیمیشن «کینوفیلم» منچستر پذیرفته شده است و یکم اکتبر در بخشی به نام فیلم‌ ایرانی نمایش داده می شود.

در خلاصه داستان این فیلم آمده است: همه چیز طبق معمول در جریان است که تلفنی از معراج شهدا به مرتضی می شود که ما پیکر همسر شهیدتون رو پیدا کردیم…

‎فرهاد قائمیان، ماریا تهرانچی، علی ثانی فر، نفیسه قدرتی، محبوبه شمس، مصطفی پروین، اون مور، صوفیا مهدی لی بازیگران این فیلم هستند.

عوامل این فیلم کوتاه شامل کارگردان: مهدی برجیان، نویسنده: یوسف حاتمی کیا، مدیر تصویربرداری: محمد حدادی، صدابرداری و صداگذاری: محمدحسین ابراهیمی، تدوین: محمد تنکابنی، طراح چهره پردازی: امید گلزاده، موسیقی: پیام آزادی، دستیار کارگردان و برنامه ریز: مهدی کریمی، مدیر تولید: علی گلبهاران، مدیر تدارکات: سعید نوری و طراح پوستر: الیکا عبدالهی است.

امتیاز دهید
هنرهای تجسمی

فراخوان عکاسی AMS 2024

فراخوان عکاسی AMS 2024منتشر شد . به گزارش هنردستان ، این مسابقه توسط انجمن هواشناسی آمریکا برگزار می شود. ما به دنبال عکس‌هایی از آب

ادامه مطلب »