اجرای نمایش «چاه مسموم و طریق مغموم» در فرهنگستان هنر

به گزارش هنردستان: نمایش «چاه مسموم و طریق مغموم» به همت معاونت فرهنگی و هنری فرهنگستان هنر از ۸ مهرماه روی صحنه خواهد رفت.

 به نقل از روابط عمومی فرهنگستان هنر، نمایش «چاه مسموم و طریق مغموم» به کارگردانی و نویسندگی عبدالحسین لاله عضو هیات علمی فرهنگستان هنر در سالن ایران فرهنگسرای هنر اجرا می‌شود.

این نمایش که برگرفته از قصه «پادشاه و کنیزک» در «مثنوی‌ معنوی» است با بازی ابراهیم عباسعلیزاده، حامی علیزاده، شهرام خزرایی، مصطفی ملک‌مکان، وحید شیرزاد، محمدعلی نوروش‌اوغلی، شبنم دبدبه، بیتا آزادی، مریم فیضی، علی مجیدپور، ایمان برین و ایرج یاوری‌فر از یکشنبه ۸ مهرماه در فرهنگستان هنر روی صحنه می‌رود.

این نمایش که برای اولین بار به مدت ۳۱ روز در شهر تبریز اجرا شده است سعی دارد مفاهیم عرفانی گذشته را با زندگی امروزی پیوند زند و تکنیک اجرای آن تلفیقی از هنر مینیاتور و موسیقی خانقاهی است.

نمایش «چاه مسموم و طریق مغموم» از ۸ تا ۲۲ مهر، ساعت ۱۹ در سالن ایران فرهنگستان هنر به نشانی خیابان ولی‌عصر (عج)، پایین‌تر از خیابان طالقانی، شماره ۱۵۵۲ میزبان علاقه‌مندان است.

امتیاز دهید
ادبیات خارجی

فراخوان شعر Ledbury

فراخوان شعر Ledburyمنتشر شد . به گزارش هنردستان ، این رقابت بخشی از فستیوال شعر Ledbury است که جولای هر ماه در انگلستان برگزار می

ادامه مطلب »