۲۰ مهرماه؛ آخرین مهلت ارسال آثار به جایزه پژوهش سینمایی

به گزارش هنردستان: 20 مهرماه، آخرین مهلت ارسال پژوهش‌ها به دبیرخانه دومین دوره جایزه پژوهش سینمایی سال اعلام شد.

 به نقل از روابط عمومی جایزه پژوهش سینمایی سال، طبق فراخوان منتشر شده ارسال آثار به دبیرخانه جایزه پژوهش سینمایی سال از ۲۰ شهریورماه آغاز شده و علاقمندان تا آخر وقت اداری ۲۰ مهرماه فرصت دارند تا آثار خود را  برای داوری ارسال کنند.

پژوهشگران برای تکمیل فرم درخواست شرکت و ارسال آثار می­‌توانند به سایت اختصاصی جایزه پژوهش سینمایی سال مراجعه کنند.

مطالعات میان ‌رشته‌ای در سینمای ایران: مطالعات اجتماعی و فرهنگی – مطالعات دینی و فلسفی –  مطالعات تاریخی – مخاطبان – سینما و منافع ملی- مطالعات آینده‌پژوهانه، توسعه و تقویت زیرساخت‌های سینمای ایران: فناوری- نیروی انسانی- فضاهای فیزیکی تولید و نمایش (استودیو، لوکیشن، شهرک­ سینمایی، سالن نمایش فیلم)، نظریه‌پردازی و نقد در زمینه شکل‌گیری سینمای ملی ایران؛ از جنبه‌های سبک، فرم و زیبایی‌شناسی – مضمون و محتوا، تشکل‌های صنفی و سینمای ایران: موازین حقوقی و اخلاق حرفه‌­ای – ضوابط حرفه‌ای و مناسبات عوامل تولید – ارتقاء مهارت‌های حرفه‌ای، چالش‌های فرآیند تولید تا اکران فیلم: پیش‌­تولید، تولید و پس‌ تولید– نظام پخش، اکران و تبلیغات– تولید مشترک و بازاریابی بین‌المللی و آرشیو و حفاظت از میراث ملی سینمای ایران: حفظ و نگهداری آثار- توسعه و سازماندهی آرشیو – جایگاه و اهمیت آرشیو ملی فیلم در پژوهش‌های مربوط به سینمای ایران از جمله محورهای مورد توجه در این دوره از جایزه پژوهش سینمایی است.

دومین جایزه پژوهش سینمایی سال به دبیری احمد ضابطی جهرمی آذرماه همزمان با هفته پژوهش برگزار می‌شود.

امتیاز دهید
هنرهای تجسمی

فراخوان عکاسی AMS 2024

فراخوان عکاسی AMS 2024منتشر شد . به گزارش هنردستان ، این مسابقه توسط انجمن هواشناسی آمریکا برگزار می شود. ما به دنبال عکس‌هایی از آب

ادامه مطلب »