معرفی داوران نمایشگاه عکس «ثبت جهانی جنگل های هیرکانی»

به گزارش هنردستان: علی قلمسیاه، فرزاد هاشمی و افشین بختیار به عنوان داوران نمایشگاه عکس «ثبت جهانی جنگل های هیرکانی» معرفی شدند.

 به نقل از ستاد خبری نمایشگاه عکس و فیلم جنگل های هیرکانی، علی قلمسیاه، فرزاد هاشمی و افشین بختیار به عنوان داوران نمایشگاه عکس «ثبت جهانی جنگل های هیرکانی» معرفی شدند و کار داوری عکس های این نمایشگاه را از امروز شنبه ۷ مهر ماه در انجمن سینمای جوان آغاز خواهند کرد.

علی قلمسیاه، فرزاد هاشمی و افشین بختیار از جمله عکاسانی هستند که در حوزه عکاسی طبیعت فعالیت کرده اند و قرار است ۳۴۱ عکس ارسال شده به دبیرخانه نمایشگاه عکس «ثبت جهانی جنگل های هیرکانی» را داوری کنند.

توجه داوران برای ارزیابی آثار ارسال شده به این نمایشگاه، بررسی جنبه های حمایتی عکاسان از منابع طبیعی کشور و در راستای کمک به ثبت جهانی جنگل‌های هیرکانی خواهد بود.

نخستین نمایشگاه عکس و فیلم جنگل‌های هیرکانی با موضوع به تصویر کشیدن وجوه مختلف جنگل‌های هیرکانی حوزه دریای خزر در استان‌های گیلان، مازندران و گلستان، معرفی ویژگی‌های طبیعی و طبیعت بکر هیرکان، تنوع گونه حیوانات، پرندگان خاص و گونه‌های گیاهی توسط کمیسیون ملی یونسکو-ایران و با همکاری انجمن سینمای جوانان ایران، در مهرماه برگزار می‌شود.

امتیاز دهید
هنرهای تجسمی

فراخوان عکاسی AMS 2024

فراخوان عکاسی AMS 2024منتشر شد . به گزارش هنردستان ، این مسابقه توسط انجمن هواشناسی آمریکا برگزار می شود. ما به دنبال عکس‌هایی از آب

ادامه مطلب »