حیدریان از وزارت ارشاد رفتنی شد

به گزارش هنردستان: در پی اعلام اجرایی شدن قانون منع به کارگیری بازنشستگان در وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی، محمدمهدی حیدریان معاون وزیر و رئیس سازمان سینمایی از این وزارتخانه رفتنی شد.

 در پی ابلاغ قانون منع به کارگیری بازنشستگان در دستگاه‌های اجرایی، این قانون در وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی نیز همچون سایر دستگاه‌ها اجرا خواهد شد.

مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی اعلام کرد که در حال حاضر چهار تن از مدیران این وزارتخانه مشمول این قانون می‌شوند.

بنا بر اعلام این مرکز، پیش از موعد مقرر، نسبت به جایگزین شدن افراد جدید اقدام خواهد شد.

پیگیری‌های ما حاکی از این است که بر اساس اجرای این قانون، «محمدمهدی حیدریان» معاون وزیر و رئیس سازمان سینمایی وزارت ارشاد، از این وزارتخانه رفتنی شده و حتی پروسه انتخاب جایگزین او در این مسئولیت در حال طی شدن است.

این پیگیری‌ها همچنین حاکی است که «سیدمرتضی موسویان» رئیس مرکز فناوری اطلاعات و رسانه‌های دیجیتال وزارت ارشاد هم باید بار خود را از این وزارتخانه ببندد.

اطلاعات رسیده به خبرنگار مهر حاکی است که یک نفر دیگر از چهار مدیر مورد اشاره از سوی مرکز روابط عمومی وزارت ارشاد که با اجرای قانون منع به کارگیری بازنشستگان، از این وزارتخانه جدا می‌شود، در سطح معاون وزیر است.

یادآور می‌شود، رییس جمهور قانون اصلاح قانون ممنوعیت به کارگیری بازنشستگان را شهریور امسال به سازمان امور اداری و استخدامی کشور ابلاغ کرد. بر اساس ماده‌ واحده قانون ممنوعیت به ‌کارگیری بازنشستگان – مصوب ١٣٩٥-، از تاریخ ابلاغ این قانون، به‌ کارگیری افرادی که در اجرای قوانین و مقررات مربوطه بازنشسته یا بازخرید شده یا بشوند، در دستگاه‌های اجرائی موضوع ماده (۵) قانون مدیریت خدمات کشوری مصوب ۸ / ۷ / ۱۳۸۶ و کلیه دستگاه‌هایی که به نحوی از انحاء از بودجه عمومی کل کشور استفاده می‌کنند، ممنوع می‌باشد.

امتیاز دهید
ادبیات خارجی

فراخوان شعر Ledbury

فراخوان شعر Ledburyمنتشر شد . به گزارش هنردستان ، این رقابت بخشی از فستیوال شعر Ledbury است که جولای هر ماه در انگلستان برگزار می

ادامه مطلب »