محمد متوسلانی: سازمان سینمایی حرکت چشمگیری نداشته است

به گزارش هنردستان: محمد متوسلانی معتقد است: در جشنواره های خارجی و فجر ملی کارهای اساسی و تغییرات آنچنانی چشمگیری روی نداده است.

کارگردان «کفش های میرزا نوروز» درباره عملکرد حیدریان در دوران ریاستش بر سازمان سینمایی، به بانی فیلم گفت: در این باره زیاد نمی توانم اظهارنظر کنم، به خاطر اینکه خیلی در جریان عملکردشان نیستم. آنچه به نظر می رسد اینکه تغییرات عمده ای صورت نگرفته است. چیزی که در سینمای ایران می بینم، اینکه لااقل آن تغییری که انتظار داشتیم به وجود نیامده و به دلیل اینکه رییس سازمان سینمایی باید کاری می کرد تا سینمای ایران حرکت چشمگیری داشته باشد.

بازیگر «گناهکاران» درباره احتمال انتصاب رییس سازمان سینمایی جدید از بین گزینه های موجود افزود: احتمالاً علیرضا تابش رییس سازمان سینمایی شود.
کارگردان «هر چی تو بخوای» درباره اینکه رییس سازمان سینمایی تا چه حد به وظایفش عمل کرده، عنوان کرد: در این زمینه حرکتهای چندان مثبتی ندیدم و حتی در جشنواره های خارجی و فجر ملی کارهای اساسی و تغییرات آنچنان چشمگیری در این باره ندیدم.

امتیاز دهید
هنرهای تجسمی

فراخوان عکاسی AMS 2024

فراخوان عکاسی AMS 2024منتشر شد . به گزارش هنردستان ، این مسابقه توسط انجمن هواشناسی آمریکا برگزار می شود. ما به دنبال عکس‌هایی از آب

ادامه مطلب »