آغاز اجرای نمایش «به آسمان خوب نگاه کن»

به گزارش هنردستان: اجرای نمایش «به آسمان خوب نگاه کن» به کارگردانی شهاب راحله از روز دوشنبه نهم مهرماه در پلاتو اجرای مجموعه تئاتر شهر آغاز شد.

به نقل از روابط عمومی مجموعه تئاتر شهر، «به آسمان خوب نگاه کن» عنوان نمایشی به نویسندگی محمود فرهنگ و کارگردانی شهاب راحله است که از روز دوشنبه نهم مهر ماه در قالب ویژه برنامه «تئاتر صاحبدلان» در پلاتو اجرای مجموعه تئاتر شهر اجرای خود را آغاز کرده است.

این نمایش داستان زندگی انسان از بدو تولد تا مرگ و رستگاری را روایت می کند که در طول مسیر با کشمکش های ۲ فرشته‌ خیر و شر دست و پنجه نرم می‌کند.

در این نمایش که تا روز جمعه بیستم مهر ماه به اجرای خود ادامه می دهد مهراد نوروزی طهرانی، سامان توحیدی، سجاد کشاورزیان به عنوان بازیگر حضور دارند. علی غلامی دستیار کارگردان، عرفان عشوریون موسیقی، علی علیایی نژاد طراح حرکت، فریان قربانی پوستر و بروشور، مرصاد شیخی مدیر صحنه، وحید عسس طراح لباس، ملیحه ولایتی منشی صحنه، مبینا بیات عکس، مرضیه صادقی روابط عمومی گروه اجرایی را تشکیل می دهند.

نمایش«به آسمان خوب نگاه کن» به کارگردانی شهاب راحله هر روز ساعت ۱۸ با مدت زمان ۶۰ دقیقه در پلاتو اجرای مجموعه تئاتر شهر به صحنه می رود.

امتیاز دهید
هنرهای تجسمی

فراخوان عکاسی AMS 2024

فراخوان عکاسی AMS 2024منتشر شد . به گزارش هنردستان ، این مسابقه توسط انجمن هواشناسی آمریکا برگزار می شود. ما به دنبال عکس‌هایی از آب

ادامه مطلب »