جعفر گودرزی دبیر جشن منتقدان و نویسندگان سینمایی شد

به گزارش هنردستان: جعفر گودرزی به عنوان دبیر دوازدهمین جشن بزرگ منتقدان و نویسندگان سینمایی معرفی شد.

 به نقل از روابط عمومی انجمن منتقدان، جعفر گودرزی نایب رییس انجمن منتقدان و نویسندگان سینمایی ایران به عنوان دبیر دوازدهمین جشن بزرگ منتقدان و نویسندگان سینمایی انتخاب شد.

با تصمیم شورای مرکزی انجمن منتقدان و نویسندگان سینمایی ایران، جعفر گودرزی برای دومین سال پیاپی به عنوان دبیر دوازدهمین دوره جشن بزرگ منتقدان و نویسندگان سینمایی انتخاب و معرفی شد.

در این جشن، آکادمی داوری انجمن، برگزیدگان خود در سی و ششمین جشنواره فیلم فجر و جشنواره جهانی فجر را معرفی می‌کند.

دوازدهمین جشن بزرگ انجمن منتقدان و نویسندگان سینمایی ایران، آذر ماه سال جاری برگزار می شود.

جعفر گودرزی از مدیران سینما و جشنواره های سینمایی و از پیشکسوتان حوزه رسانه و نقد است که سابقه دبیری  و نایب رییسی انجمن را در دوره های مختلف در کارنامه خود دارد. وی سال ها مدیریت تولید و مجری طرح  بسیاری از پروژه‌های سینمایی را به عهده داشته است و در کارنامه مسئولیت‌های اجرایی اش، مدیریت روابط عمومی و اجرایی بنیاد سینمایی فارابی از سال ٨٩ تا ٩٢ دیده می‌شود.

گودرزی مدیر روابط عمومی بیست و نهمین جشنواره فیلم فجر و مدیر روابط عمومی و اجرایی جشنواره بین المللی فیلم‌های کودکان و نوجوانان از دوره بیست و چهارم تا بیست و هفتم هم بوده است.

امتیاز دهید
ادبیات خارجی

فراخوان شعر Ledbury

فراخوان شعر Ledburyمنتشر شد . به گزارش هنردستان ، این رقابت بخشی از فستیوال شعر Ledbury است که جولای هر ماه در انگلستان برگزار می

ادامه مطلب »