مدیران گروه تولید و طرح و برنامه شبکه نسیم تغییر کردند

به گزارش هنردستان: مدیران گروه تولید و طرح و برنامه شبکه نسیم تلویزیون منصوب شدند.

به نقل از روابط عمومی معاونت سیما، با حکم محمد احسانی مدیر شبکه نسیم، مرتضی جاسبی و حامد عبدوس به ترتیب به سمت مدیر گروه تولید و مدیر طرح و برنامه این شبکه منصوب شدند.

برنامه ریزی و پیگیری تولید برنامه های پرنشاط، مفرح و اثربخش در گونه های مختلف، ترسیم و پیگیری فرآیند دقیق نظارت بر ایده تا محصول به منظور تولید آثار کیفی، تهیه منظم گزارش های محتوایی از برنامه های تولید و پخش شده و اهتمام به حضور پررنگ و اثرگذار برنامه ها در فضای مجازی از اهم نکاتی است که در حکم احسانی برای مدیر گروه تولید شبکه نسیم به آنها اشاره شده است.

همچنین در حکم مدیر شبکه نسیم برای مدیر جدید طرح و برنامه این شبکه، ضمن تاکید بر اهمیت و جایگاه این مدیریت به مثابه اتاق فکر و هدایت شبکه بر تدوین سیاست ها و اولویت های برنامه ای شبکه برگرفته از اهداف کلان سازمان و معاونت، بررسی طرح های وارده و سفارش طراحی برنامه های جدید، نظارت کلی بر فرآیند تولید و تطبیق با طرح های مصوب و نیز استفاده دایم از ظرفیت اهل نظر و اندیشه و هنرمندان خلاق برای ارتقا کیفیت برنامه ها، تاکید شده است.

محمد احسانی مدیر شبکه نسیم، ضمن قدردانی از تلاش های میثم فضلعلی و مرتضی جاسبی مدیران سابق گروه تولید و طرح و برنامه این شبکه، در احکام صادره خود برای مدیران جدید افزوده است: امیدوارم با تأسی به سالار شهیدان(ع) و بهره مندی از آموزه های عاشورایی در انجام وظایف محوله موفق باشید.

امتیاز دهید
ادبیات خارجی

فراخوان شعر Ledbury

فراخوان شعر Ledburyمنتشر شد . به گزارش هنردستان ، این رقابت بخشی از فستیوال شعر Ledbury است که جولای هر ماه در انگلستان برگزار می

ادامه مطلب »