فیلم برنده «نوعی نگاه» جشنواره کن ۲۰۱۵ بازسازی می‌شود

به گزارش هنردستان: سم نیل در کنار مایکل کاتن قرار است نقش دو برادر را که سال هاست با یکدیگر مشکل دارند در نسخه انگلیسی زبان فیلم «قوچ» بازی کنند.

 به نقل از ورایتی، سم نیل بازیگر «پارک ژوراسیک» و مایکل کاتن هنرپیشه استرالیایی قرار استدر نسخه انگلیسی زبان فیلم «قوچ» (محصول سال ۲۰۱۵ ایسلند که توانسته بود جایزه «نوعی نگاه» جشنواره کن را بدست آورد) نقش ۲ برادر را که سال هاست با یکدیگر مشکل دارند بازی کنند.

جرمی سیمز استرالیایی قرار است این فیلم را کارگردانی کند. سیمز و مایکل کاتن پیش از این در فیلم «آخرین تاکسی به سمت داروین» همکاری کرده بودند.

نسخه اصلی این کمدی درام را گریمور هاکونارسون در مناطق بکر ایسلند کارگردانی کرد و حال تهیه کنندگان استرالیایی این نسخه می خواهند فیلم را در استرالیا فیلمبرداری کنند. جرمی سیمز کارگردان پروژه نیز در واکنش به ساخت فیلم چنین گفت: از این که می خواهم این داستان جذاب و نیرومند را در جایی که تابستان هایم را در آن گذراندم و بزرگ شدم بسازم هیجان زده هستم.

داستان «قوچ» درباره دو برادری است که در تجارت پرورش دام فعالیت دارند. آنها به دلیل چشم و هم چشمی و حسادتی کهنه نزدیک به چهل سال است که با یکدیگر صحبت نکرده اند.

امتیاز دهید
ادبیات خارجی

فراخوان شعر Ledbury

فراخوان شعر Ledburyمنتشر شد . به گزارش هنردستان ، این رقابت بخشی از فستیوال شعر Ledbury است که جولای هر ماه در انگلستان برگزار می

ادامه مطلب »