میزبانی تماشاخانه باران از «پل یادگار»

به گزارش هنردستان: نمایش «پل یادگار» که به عنوان اثر برگزیده چهارمین جشنواره تئاتر باران انتخاب شده بود از یکشنبه ۱۵ مهر ماه روی صحنه می رود.

به نقل از روابط عمومی تئاتر باران، نمایش «پل یادگار» به نویسندگی پریسا نوروزی و کارگردانی سمیرا زائری که در چهارمین جشنوراه تئاتر باران به عنوان نمایش برگزیده انتخاب شد از ۱۵ مهر ماه هر شب ساعت ۱۹ در تماشاخانه باران روی صحنه خواهد رفت.

سمیرا زائری و پریسا نوروزی در این نمایش ایفای نقش می کنند.

نمایش «پل یادگار» تقدیر بازیگری، تندیس نمایشنامه و تقدیر کارگردانی را در جشنواره تئاتر باران از آن خود کرد و به عنوان اثر برتر جشنواره برای اجرای عموم با حمایت کمپانی تئاتر باران روی صحنه می رود.

در خلاصه داستان این نمایش آمده است: وقتی پارک رو خراب می‌کنن که پل رو بسازن خیلی چیزا عوض می‌شه.

سایر عوامل این نمایش عبارتند از گروه کارگردانی: مهدی حسینی زاده، آرمان خوزستانی، مدیر صحنه: میلاد حکمت، منشی صحنه: مروارید امانی، طراح پوستر و بروشور: سپهر امیدوار، عکاس: گلدیس نمازیان، هلیا رفیعی، ساخت تیزر: علی معنوی.

امتیاز دهید
گپ و گفتگو

گپ‌وگفتی با «سیمین یاوری»، هنرمند تبریزی که نقاشی‌هایش در گالری زرنا روی دیوار رفته است

بدون هنر، زندگی معنایی نخواهد داشت احمدرضا حجارزاده: نخستین نمایشگاه انفرادی «سیمین یاوری»، هنرمند خلاق و مستعد تبریزی، شامل نقاشی‌هایی در سبک آبستره و انتزاعی،

ادامه مطلب »
گپ و گفتگو

گفت‌وگو با «فاطمه رضایی»،گرافیستی که «جشن‌های ایرانی» را به خانه هنرمندان آورد

جشن‌های ایرانی مظلوم واقع شده‌اند احمدرضا حجارزاده: نمایشگاه «جشن‌های ایرانی» با طراحی‌های «فاطمه رضایی» از 28 اردیبهشت‌ماه در گالری تابستان خانه هنرمندان ایران آغاز به

ادامه مطلب »