مرگ تراژیک یک فیلمنامه‌نویس روز قبل از اکران آخرین اثر کمدی‌اش

به گزارش هنردستان: آدری ولز فیلمنامه‌نویس کمدی رمانتیک «زیر آفتاب توسکانی»، «جورج جنگل» و «نفرتی که تو می‌کاری» روز پنج‌شنبه ۴ اکتبر در سن ۵۸ سالگی درگذشت.

 به نقل از ورایتی، آدری ولز سینماگر آمریکایی که فیلمنامه فیلم‌هایی چون «زیر آفتاب توسکانی» (۲۰۰۳) و «نفرتی که تو می‌کاری» (۲۰۱۸) (این فیلم دیروز جمعه در آمریکا اکران شد) را نوشته بود روز پنج‌شنبه ۴ اکتبر بعد از یک مبارزه طولانی با بیماری سرطان در سن ۵۸ سالگی درگذشت.

ولز در سال ۱۹۶۰ در سانفرانسیسکو به دنیا آمد. او که بیش‌تر به خاطر خلق شخصیت‌های زن قوی و پرجنب و جوش شناخته می‌شود. اولین فیلمنامه خود را برای فیلم «حقیقت درباره گربه‌ها و سگ‌ها» (۱۹۹۶) به کارگردانی مایکل لمان نوشت.

پس از این فیلم وی فیلمنامه فیلم‌هایی چون «جورج جنگل» با بازی برندن فریزر، «بچه» با بازی بروس ویلیس، «زیر آفتاب توسکانی» با بازی دایان لین (در این فیلم کارگردان نیز بود) و «مایل هستید برقصیم؟» با بازی ریچارد گِر را نوشت.

برایان لارکی همسر آدری ولز در بیانیه پر احساسش از مبارزه شجاعانه پنج سال و نیمه این فیلمنامه‌نویس با بیماری سرطان گفت و اینکه آدری در طول مبارزه‌اش با بیماری سرطان هیچ گاه از زندگی کردن، کار کردن و مسافرت دست نکشید و هرگز شادی، امید به معجزه و خوش‌بینی‌اش را از دست نداد. لارکی در بخشی از بیانیه‌اش ولز را به عنوان یک مادر، همسر، دوست و هنرمند بی‌همتا خواند.

امتیاز دهید
هنرهای تجسمی

فراخوان عکاسی AMS 2024

فراخوان عکاسی AMS 2024منتشر شد . به گزارش هنردستان ، این مسابقه توسط انجمن هواشناسی آمریکا برگزار می شود. ما به دنبال عکس‌هایی از آب

ادامه مطلب »