«شاه لیر» دلقک خود را انتخاب کرد/ بهای بلیت زیر ۱۰۰ هزار تومان

به گزارش هنردستان: کارگردان نمایش «شاه لیر» با اعلام بازیگران جدید این اثر نمایشی اظهار کرد که بهای بلیت این اثر نمایشی که در سالن اصلی تئاتر شهر به صحنه خواهد رفت، پایین تر از ۱۰۰ هزار تومان خواهد بود.

مسعود دلخواه کارگردان نمایش «شاه لیر» که این روزها تمرین های خود را برای اجرای عمومی از نیمه دوم آبان در سالن اصلی سپری می کند، درباره بازیگران جدیدی که به این گروه پیوستند، گفت: در این اثر نمایشی قرار است ناصر عاشوری در نقش «دلقک» شاه لیر به ایفای نقش بپردازد. عاشوری پیش از این و در سال ۹۵ در نمایش «بیگانه» که در سالن چهارسوی مجموعه تئاتر شهر به صحنه بردم در نقش وکیل مدافع مورسو با بازی رحیم نوروزی، خوش درخشید.

وی ادامه داد: همچنین قرار است حمیدرضا هدایتی در نقش امیر کورنوال، همسر دختر دوم لیر و محبوبه تفضلی هم در نقش «کردلیا» بازی می کند. حمیدرضا هدایتی در نمایش های «جولیوس سزار» و «بیگانه» حضور داشت و عضو با سابقه گروه تئاتر «تجربی تهران» است و محبوبه تفضلی هم سال گذشته یکی از نقش های محوری نمایش «مفیستو» را بر عهده داشت.

دلخواه درباره احتمال تغییر زمان آغاز اجرای عمومی نمایش «شاه لیر» گفت: قرار شد که ما یک هفته زودتر از زمان تعیین شده قبلی که روزهای پایانی آبان بود، اجرای عمومی نمایش «شاه لیر» را در سالن اصلی مجموعه تئاتر شهر آغاز خواهیم کرد.

کارگردان نمایش «شاه لیر» در پایان درباره وضعیت تعیین بهای بلیت این اثر نمایشی اظهار کرد: ما با توجه به هزینه های تولید نمایش بهای بلیت «شاه لیر» را تعیین می کنیم و تردیدی نیست که قیمت بلیت ما منطقی و متناسب با بزرگ بودن پروژه است ولی قطعا زیر ۱۰۰ هزار تومان خواهد بود. برای دانشجویان هم روزهای خاصی در هفته در نظر گرفته می شود که بلیت نمایش را به صورت نیم بها تهیه کنند.

امتیاز دهید