«رییس کل» فرم «سینماحقیقت» را پر کرد/ روایت زندگی مدیر بانک مرکزی

به گزارش هنردستان: مستند «رییس کل» با روایتی از زندگی سید محسن نوربخش رییس کل اسبق بانک مرکزی آماده نمایش در دوازدهمین جشنواره «سینماحقیقت» شد.

مستند «رییس کل» به کارگردانی محمد مرعشی پس از طی مراحل تولید، آماده نمایش شده و فرم حضور در دوازدهمین جشنواره «سینماحقیقت» به نامش تکمیل شد.

این فیلم در مورد زندگی سید محسن نوربخش رییس کل اسبق بانک مرکزی، وزیر اسبق اقتصاد و نماینده مجلس است که با روایت همکاران، دوستان و خانواده وی به تصویر درآمده است.

در این فیلم چهره‌هایی همچون آیت‌الله هاشمی‌رفسنجانی، اسحاق جهانگیری، محمدعلی نجفی، بهزاد نبوی، سیدحسین مرعشی، محمدحسین عادلی، محمدعطریانفر، محمد ستاری‌فر و… از نوربخش سخن گفته‌اند.

تحقیقات این فیلم مستند از اسفندماه ۹۳ آغاز و فیلمبرداری در تیر و مرداد ۹۴ انجام شده است. تدوین اولیه فیلم در اسفند ۹۴ پایان یافت و تدوین اصلی و مراحل انتهایی تولید در استودیو آبان فیلم در تابستان ۹۷ به پایان رسید.

دیگر عوامل این مستند عبارتند از تهیه‌کننده نویسنده و کارگردان: محمد مرعشی، تصویربردار: مرتضی نجفی، تدوین: بهروز داوری – پگاه احمدی، مشاور کارگردان: کیوان مهرگان – صدابردار: مهراد ابوالقاسمی – سرپرست گروه تحقیق: محمدصادق جنان صفت- مدیر تولید و برنامه‌ریز: محمدحسین شهدادنژاد.

امتیاز دهید