تولید برنامه ای با موضوع تجلیل از چهره های ماندگار قرآنی

به گزارش هنردستان: مدیر شبکه قرآن و معارف سیما از تولید برنامه ای برای تجلیل از چهره های قرآنی خبر داد.

 به نقل از روابط عمومی شبکه قرآن و معارف سیما، دستور دهمین جلسه شورای اندیشه ورزی شبکه قرآن و معارف سیما آموزش عمومی قرآن کریم بود که با حضور اعضای این شورا و استادان آموزش قرآن در محل ساختمان این شبکه به بحث و بررسی گذاشته شد.

در ابتدای این جلسه محمدحسین محمدزاده مدیر شبکه قرآن و معارف سیما، قدردانی و تجلیل از فعالان حوزه قرآن را از اقدامات مهم دانست و گفت: برنامه ای در این راستا و با محوریت معرفی و تجلیل از چهره های ماندگار این حوزه تحت عنوان «چهل ستون» تولید و پخش می شود.

در ادامه این جلسه مهدی سیف مدرس و مولف کتاب های آموزشی قرآن به تولید برنامه های آموزشی آسان اشاره و اظهار کرد: با توجه به اینکه اکثریت مخاطبان این شبکه عموم مردم هستند، می بایست برنامه ها به صورتی ساخته شود که قابل فهم باشد.

مسعود وکیل از دیگر مدرسان قرآن کریم نیز عنوان کرد : لازم است از استادان فن قرآن به جهت شناسایی میزان سطح مورد نیاز آموزشی آحاد مردم نظرخواهی کرد تا هدف مشخص و سپس برنامه سازی در این حوزه انجام شود.

اهتمام به فهم زبان قرآن از مواردی بود که حجت الاسلام حشمتی نیز بر آن تاکید و بیان کرد: انتقال معانی قرآن به صورت هنرمندانه و القای آن به بیننده از جمله کارهایی است که شبکه قرآن و معارف سیما می تواند به صورت ویژه به آن بپردازد.

امتیاز دهید
ادبیات خارجی

فراخوان شعر Ledbury

فراخوان شعر Ledburyمنتشر شد . به گزارش هنردستان ، این رقابت بخشی از فستیوال شعر Ledbury است که جولای هر ماه در انگلستان برگزار می

ادامه مطلب »