نخستین آلبوم اهورا ایمان منتشر شد/شنیدن «پروانه های پیراهنش»

به گزارش هنردستان: اولین آلبوم مستقل اهورا ایمان شاعر و ترانه سرای باسابقه کشورمان با عنوان «پروانه های پیراهنش» توسط مرکز موسیقی حوزه هنری منتشر شد.

 «پروانه های پیراهنش» عنوان اولین آلبوم مستقل اهورا ایمان شاعر و ترانه سرای شناخته شده کشورمان در مقام خواننده است که به تازگی توسط مرکز موسیقی حوزه هنری در دسترس علاقه مندان قرار گرفته است. این در حالی است که همزمان با انتشار نسخه فیزیکی اثر، قطعات منتشر شده در این آلبوم نیز به صورت قانونی از طریق سامانه های رسمی دانلود آثار موسیقایی قابل دسترسی است.

این آلبوم شامل ۹ قطعه به نام های« بانو»، «پروانه‌پوش»، «دوباره عشق دوباره دریا»، «قصه اینجوری نبود»، «چرا من زندگی»، «آه»، «منو ببار»،«عاشق‌ترین باش»، «نذار برم» و «گله دارم» است که در تنظیم آن هومن نامداری، میثم مروستی، آرش حسینی، علیرضا ظریف، پدرام کشتکار و امیر جمالفرد با ایمان همکاری داشته‌اند.

انوش تقوی، مسعود همایونی، احسان نی زن، سعید بنازاده بهزاد رواقی فیرزو ویسانلو، فرشاد حسامی، مهدی دریانی، پدرام فریوسفی، آتنا اشتیاقی و تویجان نیازی با سازهای کمانچه، گیتار الکتریک ویولن آلتو، ویولنسل، گیتار نایلون و سه تار گروه نوازندگان آلبوم را تشکیل می دهند.

آلبوم «پروانه‌های پیراهنش» با صدای اهورا ایمان توسط مرکز موسیقی حوزه‌ هنری منتشر شده و علاقمندان می توانند نسخه فیزیکی و اورجینال اثر را از مراکز معتبر فروش در بازار موسیقی تهیه و یا جهت خرید آنلاین و قانونی آن اقدام کنند.

امتیاز دهید
هنرهای تجسمی

فراخوان عکاسی AMS 2024

فراخوان عکاسی AMS 2024منتشر شد . به گزارش هنردستان ، این مسابقه توسط انجمن هواشناسی آمریکا برگزار می شود. ما به دنبال عکس‌هایی از آب

ادامه مطلب »