به تصویر کشیده شدن «آبی بی‌کران»

به گزارش هنردستان نمایشگاه انفرادی ایمان صبح روان با عنوان «آبی بی‌کران» ۲۷ مهرماه در گالری آریانا افتتاح می‌شود.

 دومین نمایشگاه انفرادی ایمان صبح روان با عنوان «آبی بی‌کران» از ۲۷ مهر تا ۸ آبان در گالری آریانا برپا است. در این نمایشگاه ۳۰ اثر در ابعاد مختلف ۱۲۰ در ۲۰۰، ۱۶۰ در ۱۶۰ و ۱۲۰ در ۱۲۰ به نمایش در می آید. این نقاش آثارش را در این نمایشگاه با تکنیک ترکیب مواد پولیمری روی چوب خلق کرده است.

صبح روان در استیتمنت نمایشگاه خود نوشته است: «جهان، … کائنات، … تمام عالم در تکاپو و حرکتی بی پایان همه در هم رسوخ می کنند و به هم می پیوندند، انسان در این میان ایستاده و خود در دنیا می نگرد، طوری که قطعات پازلی را خواهیم یافت که هر کدام ممکن است از کهکشانی دور و یا ستاره ای نورانی و مه و گازهای میان ستاره ای باشد که در معبد و میعادگاه خود روی زمین با هم دیدار کرده اند.

«آبی بی‌کران» تلاشی برای نمایش و گردآوری این تکه تکه ها است، تلاشی برای نمایش آنکه ما نه فقط یک وجود که تکه تکه های این کائنات بیکرانیم که در تن ما زنجیر شده اند و هر کدام از ما را تبدیل به کهکشانی کرده اند، این تکه ها که در بند بند وجودمان به مانند مایعات میان بافتی و ساختار وجودمان حضور دارند بسیار کهن سالتر از آگاهی ما با خود اسرار تمدن هایی فراتر از این سیارات یا حتی ابعاد سه گانه را حمل می کنند؛ پاره پاره های تن مان حاوی آگاهی و هوشی است که سراسر عالم را می پیموده و مانند زنجیری نامرئی همه مان را به گونه ای به هم متصل می کند.

و این است … پهنای «آبی بیکرانم که هستی را در بر می گیرد.»

نمایشگاه «آبی بی‌کران» روز ۲۷ مهرماه ساعت ۱۶ در گالری آریانا افتتاح می شود و تا ۸ آبان پذیرای علاقمندان است. گالری آریانا در الهیه، خیابان فیاضی، پلاک ۹ واقع است.

امتیاز دهید
هنرهای تجسمی

فراخوان عکاسی AMS 2024

فراخوان عکاسی AMS 2024منتشر شد . به گزارش هنردستان ، این مسابقه توسط انجمن هواشناسی آمریکا برگزار می شود. ما به دنبال عکس‌هایی از آب

ادامه مطلب »