معرفی عکاسان راه یافته به نمایشگاه «ثبت جهانی جنگل های هیرکانی»

به گزارش هنردستان اسامی عکاسان راه یافته به نمایشگاه عکس «ثبت جهانی جنگل های هیرکانی»، توسط دبیرخانه انجمن سینمای جوان اعلام شد.

به نقل از ستاد خبری نمایشگاه، اسامی عکاسان راه یافته به نمایشگاه عکس «ثبت جهانی جنگل های هیرکانی» توسط دبیرخانه انجمن سینمای جوانان اعلام شد.

بهبود مهاجری جولاندان با عکسی با عنوان «شاخ گوزن»، ابراهیم فلاح با عکسی به اسم «پاییز طلایی»، همایون  کشورپرست ناوی با عکسی به نام «رنگین کمان»، مرتضی جعفری با عکس هایی به نام های «جنگل پاییزی»، «پاییز» و «جفت»، ابراهیم رفیعی پرکوهی با عکس هایی با عنوان «تک درخت وسط برف» و «جنگل انبوه برف و مه»، حسین جوادی با عکسی به نام «آینه»، بهزاد مدانلو با عکس هایی با عنوان «هفت آبشار»، «دشت دریاسر» و «جنگل پاییزی»، علیرضا  بختیاری با عکس هایی به نام «بازگشت به آشیانه» و «کولاک»، هادی محسن تبار فیروزجائی با عکس هایی به نام «پاییز هزار رنگ»، «دریاچه ارواح» و «بهشت نهان»، سید امین هاشمی پور با عکسی به نام «زمستان در پاییز»، صدیقه قاضی نظام، ، صابر محمدی، نظام کامران کمالی، هاتف همانی، میلاد رحیمی، همایون امیر یگانه، مهدی طبرانی و نادر دایی از جمله کسانی بودند که آثار آنها بدون عنوان ارسال شده بود که قرار است مجموع این آثار در نمایشگاه عکس «ثبت جهانی جنگل های هیرکانی» روی دیوار رود.

نخستین نمایشگاه عکس «جنگل‌های هیرکانی» با موضوع به تصویر کشیدن وجوه مختلف جنگل‌های هیرکانی حوزه دریای خزر در استان‌های گیلان، مازندران و گلستان، معرفی ویژگی‌های طبیعی و طبیعت بکر هیرکان، تنوع گونه حیوانات، پرندگان خاص و گونه‌های گیاهی توسط کمیسیون ملی یونسکو-ایران و با همکاری انجمن سینمای جوانان ایران، در مهرماه برگزار می‌شود.

این نمایشگاه با اهداف ارتقای آگاهی‌های عمومی و جوامع محلی به منظور اهمیت حفظ جنگل‌های هیرکانی، ایجاد همبستگی ملی در امر حفظ و نگهداری منابع ملی، توجه به مقوله‌های زیست محیطی و منابع طبیعی، اهمیت حمایت از منابع طبیعی ایران، ثبت مناظر بکر و تنوع زیستی مناطق جنگلی هیرکان، ضرورت مشارکت جوامع محلی در مدیریت جنگل‌ها، مهر ماه سال جاری برگزار خواهد شد.

امتیاز دهید
ادبیات خارجی

فراخوان شعر Ledbury

فراخوان شعر Ledburyمنتشر شد . به گزارش هنردستان ، این رقابت بخشی از فستیوال شعر Ledbury است که جولای هر ماه در انگلستان برگزار می

ادامه مطلب »