اجرای «شپش» ادامه می‌یابد/ آغاز دوره جدید کارگاه «کمدی خلاق»

به گزارش هنردستان کوروش نریمانی اعلام کرد که دوره جدید کارگاه «کمدی خلاق» به زودی آغاز می شود و خروجی این کارگاه در قالب اثری نمایشی اجرا خواهد شد.

کوروش نریمانی نمایشنامه نویس و کارگردان تئاتر که دوره اول کارگاه «کمدی خلاق» را با حضور هنرجویان جوان تئاتر برگزار و خروجی این کارگاه را در قالب نمایش «شپش» در تماشاخانه تئاتر مستقل تهران به صحنه برد، درباره برنامه ریزی برای اجرای مجدد نمایش «شپش»  گفت: اجرای مجدد نمایش «شپش» در ذهنم هست و قصد دارم که بار دیگر این اثر را روی صحنه ببرم. البته در اجرای مجدد این اثر بازیگران دوره اول کارگاه و بازیگران جوان جدید حضور خواهند داشت.

وی درباره دوره جدید کارگاه «کمدی خلاق» اظهار کرد: قصد دارم به زودی دوره دوم این کارگاه را برگزار کنم و از دل این کارگاه نیز با حضور هنرجویان جوان اثری را روی صحنه ببرم.

نریمانی درباره اینکه آیا قصد اجرای اثری جدید بر صحنه تئاتر را دارد، افزود: روی نمایشنامه «ارباب پونتیلا و نوکرش ماتی» اثر برشت کار می کنم که پیش از این قرار بود در سالن اصلی مجموعه تئاتر شهر این اثر را روی صحنه ببرم ولی به دلیل اینکه درگیر برگزاری کارگاه «کمدی خلاق» بودم این امر میسر نشد. تمام تلاش خود را می کنم تا در صورت ایجاد شرایط مناسب سال جاری این اثر را اجرا کنم.

این نمایشنامه نویس و کارگردان تئاتر در پایان درباره دیگر فعالیت های خود گفت: کارگاه نمایشنامه نویسی ۲ روزه ای را در شهر یاسوج به صورت فشرده برگزار کردم. یاسوج نمایشنامه نویسان فوق العاده ای دارد که ذهن شان دراماتیزه است و نگاهی بومی و مدرن در آثارشان دیده می شود.

امتیاز دهید
ادبیات خارجی

فراخوان شعر Ledbury

فراخوان شعر Ledburyمنتشر شد . به گزارش هنردستان ، این رقابت بخشی از فستیوال شعر Ledbury است که جولای هر ماه در انگلستان برگزار می

ادامه مطلب »