فاجعه هفتم تیر به روایت نزدیکان حادثه در قسمت سوم مجموعه مظلوم لاله‌ها

هنردستان: ساخت مستند مظلوم لاله‌ها درمورد زندگی شهید بهشتی از سال 88 کلید زده شده است.

 به گزارش هنردستان، مستند  مظلوم لاله‌ها شامل مصاحبه با  همرزمان، دوستان و بستگان درجه یک  شهید بهشتی است  که تا به حال  با آنها  مصاحبه نشده است. بیان خاطرات جدید و نگاه تازه به شهید بهشتی از اهداف این مجموعه  مستند است. تاکنون نیز دو قسمت از این  مجموعه ساخته  شده است. زمان اولین مستند 25 دقیقه و زمان مستند دوم  28 دقیقه است. این دو مستند مدتی پیش از شبکه استانی اصفهان پخش شدند.

 

حمید بهشتی سازنده قسمت‌های اول و دوم مستند مظلوم لاله‌ها؛ ساخت قسمت سوم آن را در دستور کار دارد.

بهشتی بنا دارد در قسمت سوم به فاجعه هفتم تیر و افراد دخیل در این ماجرا گفتگوهایی انجام دهد.

او که هم نسبت خانوادگی با شهید بهشتی دارد و هم نماینده بنیاد شهید بهشتی در اصفهان است؛ اعلام کرده است قسمت سوم مجموعه خود را در صورت  اعلام  آمادگی اسپانسرهای مالی سریع‌تر آغاز خواهد کرد.

به گفته این مستندساز؛ یکی از بازماندگان شهدای هفتم تیر به نام آقای بادامچیان چاپ یک مجموعه کتاب با موضوع دانشنامه هفتم تیر را اخیرا به پایان برده است. این کتاب با موضوع زندگی و فاجعه هفتم تیر چاپ و منتشر شده است.

 

منبع: خبرگزاری ایلنا

امتیاز دهید
هنرهای تجسمی

فراخوان دیزاین Porada 2025

فراخوان دیزاین Porada 2025 منتشر شد . به گزارش هنردستان ، این رقابت توسط برند پیشرو ایتالیایی Porada برگزار می شود. در این سری از رقابت تمرکز

ادامه مطلب »
فیلم کوتاه

فیلم‌برداری «تاجی» تمام شد

فیلم‌برداری فیلم کوتاه «تاجی» به نویسندگی و کارگردانی مهدی برجیان به پایان رسید. به گزارش مشاور رسانه‌ای پروژه، فیلم‌برداری فیلم کوتاه «تاجی» به نویسندگی، کارگردانی

ادامه مطلب »