لئوناردو دی‌کاپریو با «دست سیاه» از راه می‌رسد

هنردستان: دی کاپریو برای بازی و تهیه فیلمی با اقتباس از کتاب «دست سیاه» برای کمپانی پارامونت قرارداد امضا کرد.

 

به گزارش هنردستان، به نقل از ورایتی، بازیگر برنده اسکار با بازی در این فیلم که اقتباسی سینمایی از کتاب استفان تالتی  است، روی پرده‌های نقره‌ای می‌رود.

 

این کتاب روایتی واقعی از ریشه‌های مافیا در آمریکا است که با تمرکز بر شخصیتی به نام جو پتروزینو ملقب به «شرلوک هولمز ایتالیایی» که در واقع مامور پلیس نیویورک است پیش می‌رود. این کتاب اولین سال‌های قرن بیستم را روایت می‌کند و این مامور در جستجوی تبهکاران بی‌ریشه‌ای است که در صحنه جنایت‌هایشان کارت ویزیتشان با عنوان «دست سیاه» را به جا می‌گذارند و با این نام شناخته می‌شوند. آنها از ایتالیا به آمریکا مهاجرت کرده‌اند و مردم را می ربایند تا از خانواده‌هایشان خون بها بگیرند. با این حال بودند خانواده‌های ایتالیایی که به صورت مخفیانه به پتروزینو در این راه کمک کردند.

در حالی که شریک دی کاپریو در کمپانی تهیه فیلمش یعنی جینفر دیویسون یکی از تهیه‌کنندگان این فیلم است، این فیلم در کمپانی «اپین وی» آنها ساخته می‌شود.   

تالتی ۶ کتاب غیرداستانی در فهرست پرفروش‌های نیویورک تایمز دارد و در آثارش بیشتر بر تاریخ و دستاوردهای فردی تکیه دارد.

دی‌کاپریو سال ۲۰۱۶ در مستند «پیش از سیل» درباره بحران‌های زیست‌محیطی به کارگردانی فیشر استیونس جلوی دوربین رفت.

 

منبع: خبرگزاری مهر

امتیاز دهید
هنرهای تجسمی

فراخوان عکاسی 2024 head on

فراخوان عکاسی 2024 head onمنتشر شد. به گزارش هنردستان ، این مسابقه توسط بنیاد Head On، یک سازمان غیرانتفاعی در استرالیا اداره می شود.شما می

ادامه مطلب »
نمایشگاهها

گردهمایی هنرمندان و شاعران برای سوگواره عاشورایی «قلم نینوا» برگزار می‌شود

به گزارش روابط‌عمومی نگارخانه تخصصی هنرهای ایرانی اسلامی «ترانه باران»، سوگواره عاشورایی «قلم نینوا» اجرای هم‌زمان نقاشی‌خط، نقاشی، خوش‌نویسی، شعرخوانی و نی‌نوازی هم‌زمان با فرارسیدن

ادامه مطلب »