آغاز اکران دو فیلم به مناسبت اربعین و روزهای پایانی صفر

به گزارش هنردستان غلامرضا فرجی ـ سخنگوی کارگروه اکران ـ درباره جلسه‌ی ۳۰ مهرماه؛ این کارگروه گفت: دو فیلم با مضمون و حال هوای اربعین و رحلت حضرت رسول (ص) و شهادت امام حسن (ع) و امام رضا علیه‌السلام (ع) از دوم آبان‌ماه اکران می‌شوند.

به این ترتیب انیمیشن «در مسیر باران» در سرگروه «ایران» و «گام‌های شیدایی» حمید بهمنی از چهارشنبه  ۲ آبان ماه روی پرده می‌رود.

وی اضافه کرد: همچنین فیلم «گرگ بازی» به کارگردانی عباس نظام‌دوست از همین تاریخ در گروه سینمایی «استقلال» به جای فیلم «ماهورا» اکران می‌شود و اکران «ماهورا» در سینماهای زیرگروه ادامه دارد.

«گرگ بازی» داستانی رازآلود از چند رفیق قدیمی است که شبی در خانه موروثی یک دوست جمع می‌شوند و با ورود مهمانان تازه وارد، ماجراهای عجیبی رخ می‌دهد.

علی مصفا، هانیه توسلی، نگار جواهریان، سهیلا گلستانی، سعید چنگیزیان، مهسا علافر، فهیمه اَمَن‌زاده، احسان گودرزی، حمید پورآذری، امیرحسین قدسی، ژرژ پطرسی، منوچهر زنده‌دل، محمدرضا مالکی، سوده سعدایی و قاسم فرمانبردار بازیگران «گرگ بازی» هستند.

به گفته فرجی قراداد فیلم «اتاق تاریک» هم برای اکران در سرگروه آزادی پس از « سرو زیر آب» ثبت شد.

انیمیشن «در مسیر باران» که به سفارش موسسه آفرینش‌های هنری آستان قدس رضوی ساخته شده را حامد کاتبی کارگردانی کرده است. این انیمیشن روایتگر روزهای سخت زندگی مردی به نام «ریان» است که خشکسالی تاب و توانش بریده و روزگار را بر او و خانواده‌اش سخت کرده است.

فیلم «گام های شیدایی» نیز به کارگردانی حمید بهمنی که در سال ۹۱ با حضور بازیگران ایرانی و خارجی ساخته شده است،جزو پروژه‌های «فاخر» و «میلیاردی» دولت دهم معرفی شده بود و پس از ۶ سال روی پرده می‌رود.

از جمله بازیگران ایرانی آن می‌توان از جمشید هاشم‌پور،بهنوش طباطبایی،کوروش تهامی و محمدرضا شریفی‌نیا نام برد.

امتیاز دهید
هنرهای تجسمی

فراخوان عکاسی AMS 2024

فراخوان عکاسی AMS 2024منتشر شد . به گزارش هنردستان ، این مسابقه توسط انجمن هواشناسی آمریکا برگزار می شود. ما به دنبال عکس‌هایی از آب

ادامه مطلب »