کیانو ریوز به جهان علمی‌تخیلی برمی‌گردد/ بیولوژیست دیوانه یا عاشق

به گزارش هنردستان به نقل از مووی‌وب، پوستر جدیدی از فیلم «Replicas – المثنی‌ها»، آخرین اثر کیانو ریوز منتشر شده است و امیدواری‌ها برای اعلام نهایی زمان اکران این فیلم را افزایش داده است.

نزدیک به یک سال پیش بود که اولین تریلر «المثنی‌ها» منتشر شد و دیگر خبری از این پروژه نبود تا اینکه ماه پیش دومین تیزر این فیلم منتشر شد. حال در جدیدترین خبر، پوستر «المثنی‌ها» منتشر شده است که طراحی جذاب آن حال و هوای فیلم های علمی‌تخیلی سال های اول دهه ۲۰۰۰ را دارد.

«المثنی ها» داستان بیولوژیست جسوری به نام ویل فاستر با بازی کیانو ریوز است که می‌خواهد با استفاده از آخرین تکنولوژی شبیه سازی و مواد ترکیبی، خانواده خود را که در یک تصادف کشته شده‌اند به زندگی بازگرداند. در آخرین تریلر منتشر شده، فاستر در حال انتقال مغز مرد مرده ای به یک روبات دیده می شود؛ بلندپروازی‌ای که گویا عاقبت خوشی ندارد زیرا در این پروسه او از تمام مرزهای قانونی، قواعد اخلاقی و اصول علمی عبور می‌کند.

فیلمبرداری «المثنی‌ها» در آگوست ۲۰۱۶ آغاز شد و امتیاز فیلم بعدا در جشنواره فیلم تورنتو به مبلغ چهار میلیون دلار خریداری شد. در این مدت به جز دو تریلر ذکر شده هیچ خبری از فیلم به بیرون درز نکرد و تاریخ پخش رسمی آن نیز تاکنون اعلام نشده است، ولی حالا گمانه ها حاکی از انتشار فیلم تا آخر سال میلادی جاری است. اگر چه بعضی منابع از اکران محدود سینمایی این فیلم و انتشار مستقیم آن در رسانه های آنلاین خبر داده اند.

کارگردانی «المثنی ها» بر عهده جفری ناخمنوف است که سابقه نگارش فیلمنامه فیلم هایی چون پس فردا(۲۰۰۴) و توریست(۲۰۱۰) را در کارنامه خود دارد و لورنزو دی بوناونتورا نیز با سابقه تهیه آثار مهمی چون مجموعه فیلم های «تبدیل شوندگان» در مقام تهیه کننده این کار است و البته کیانو ریوز نیز چنان به موفقیت این فیلم اعتقاد دارد که نه فقط نقش یک که در تیم تهیه کنندگان نیز حضور دارد.

امتیاز دهید
ادبیات خارجی

فراخوان شعر Ledbury

فراخوان شعر Ledburyمنتشر شد . به گزارش هنردستان ، این رقابت بخشی از فستیوال شعر Ledbury است که جولای هر ماه در انگلستان برگزار می

ادامه مطلب »