معرفی داوران بخش عکس و پوستر جشنواره تئاتر مقاومت

به گزارش هنردستان به نقل از روابط عمومی شانزدهمین جشنواره تئاتر مقاومت، مسعود نجابتی، کوروش پارسانژاد و محمد روح الامین به عنوان هیات داوران بخش پوستر و همچنین کمال الدین شاهرخ، سیامک زمردی مطلق و پریناز آل آقا به عنوان هیات داوران بخش عکس شانزدهمین جشنواره تئاتر مقاومت معرفی شدند.

ابراهیم حسینی مدیریت این بخش از جشنواره تئاتر مقاومت را بر عهده دارد. عکاسان و طراحان پوستر می بایست آثار خود از اجرای نمایش هایی با موضوع  انقلاب اسلامی، مقاومت و دفاع مقدس را جهت شرکت در این بخش رقابتی به دبیرخانه جشنواره ارسال کنند.

آخرین مهلت ارسال آثار به این بخش از جشنواره ۱۰ آبان ماه اعلام شده است. هنرمندان به هنگام ارسال آثار می بایست موارد زیر را مورد توجه قرار دهند.

۱- شرکت کنندگان برگه ثبت نام مسابقه را از سایت www.moghavemattheater.ir بخش فراخوان دریافت کرده و پس از تکمیل به همراه فایل آثار خود به آدرس tasvir@moghavemattheater.ir ایمیل کنند.

۲- آثار ارسالی باید طول بزرگ آن ۴۰ سانتی متر و dpi ۱۵۰ و با فرمت jpg ارسال شود.

۳- در صورت راه یابی اثر به نمایشگاه، اصل اثر با قابلیت چاپی دریافت می شود.

۴- دبیرخانه برای هر شرکت کننده و در پاسخ ایمیل او، پیامی خواهد فرستاد که دریافت آثار و فرم ثبت نام را تائید می کند. اگر شرکت کننده ظرف ۴۸ ساعت چنین ایمیلی دریافت نکند، بدان معناست که آثار دریافت نشده و باید مجدد اقدام به ارسال کنند.

شانزدهمین جشنواره تئاتر مقاومت به دبیری امیر نصیربیگی و با همت بنیاد فرهنگی روایت فتح آذرماه ۱۳۹۷ در تهران برگزار خواهد شد.

امتیاز دهید
ادبیات خارجی

فراخوان شعر Ledbury

فراخوان شعر Ledburyمنتشر شد . به گزارش هنردستان ، این رقابت بخشی از فستیوال شعر Ledbury است که جولای هر ماه در انگلستان برگزار می

ادامه مطلب »