معرفی جدیدترین پروژه خالق «مکس دیوانه»/ جرج میلر عطش دارد

به گزارش هنردستان از داستان «سه هزار سال عطش» جدیدترین اثر جرج میلر اطلاعات زیادی در دسترس نیست اما اخبار درز کرده حاکی از آن است که قصه ای عاشقانه داشته و با تم فیلم های قبلی میلر فاصله ای نجومی دارد. این پروژه جدید قرار است هفته آینده در AFM به خریداران عرضه شود. فیلمنامه این اثر را خود جرج میلر نوشته و کارگردانی آن را هم بر عهده خواهد داشت. زمان فیلمبرداری برای سال آینده برنامه ریزی شده است.

جرج میلر ۷۳ ساله کارگردان، تهیه‌کننده و فیلمنامه‌نویسی اهل استرالیا و خالق جهان «مکس دیوانه» است. اولین فیلم از مجموعه «مکس دیوانه» در سال ۱۹۷۹ عرضه شد و به دنبال آن «مکس دیوانه۲» در ۱۹۸۱ و « مکس دیوانه: در آن سوی تاندردوم» در ۱۹۸۵ به اکران درآمدند؛ فیلم هایی که در به شهرت رسیدن کاراکتر نقش اول آن یعنی مل گیبسون نقش به سزایی داشتند. آخرین و موفق ترین فیلم این مجموعه «مکس دیوانه: جاده خشم» (۲۰۱۵) با بازی تام هاردی بود که هم با درخشش در گیشه بیش از ۳۸۰ میلیون دلار فروخت و هم ۶ جایزه اسکار و ۴ جایزه بفتا را از آن خود کرد. خبر ساخت فیلم جدید میلر یعنی « سه هزار سال عطش» به این معناست که طرفداران «مکس دیوانه» تا مدتی نباید منتظر ادامه داستان او باشند.

«بازار فیلم آمریکا» یا AFM رویدادی سینمایی است که نوامبر هر سال در سانتامونیکای آمریکا برگزار می شود و بزرگترین محل داد و ستد و خرید و فروش فیلم های سینمایی در جهان است. این مراسم سالانه هزاران نفر از دست اندرکاران شبکه فروش، توزیع و اکران فیلم را به سوی خود جذب می کند و گردش مالی آن میلیارد دلاری است. مراسم امسال از ۳۱ اکتبر (۹ آبان) آغاز و تا ۷ نوامبر (۱۶ آبان) ادامه خواهد داشت.

امتیاز دهید
هنرهای تجسمی

فراخوان عکاسی AMS 2024

فراخوان عکاسی AMS 2024منتشر شد . به گزارش هنردستان ، این مسابقه توسط انجمن هواشناسی آمریکا برگزار می شود. ما به دنبال عکس‌هایی از آب

ادامه مطلب »