تسلیت دفتر هنرهای تجسمی برای درگذشت مسعود معصومی

هنردستان: دفتر هنرهای تجسمی درگذشت مسعود معصومی؛ عکاس پیشکسوت را تسلیت گفت.

 

به گزارش هنردستان به نقل از  روابط عمومی دفتر هنرهای تجسمی، در پیام تسلیت این دفتر برای درگذشت مسعود معصومی آمده است: تثبیت و تقویت جریان عکاسی در کشور مرهون تلاش هنرمندانی است که سال ها با فعالیت حرفه ای و آموزش عکاسی، زمینه را برای رشد و توسعه عکاسی و عکاسان فراهم کردند. بی تردید مسعود معصومی در زمره همین هنرمندان است که حدود نیم قرن عکاسی حرفه ای را آموزش داد و پروژه های عکاسی فنی- هنری متعددی را به انجام رساند.

 

در ادامه این پیام آمده است: کارگاه عکاسی لورکا که معصومی راه اندازی کرد، امروز عکس های فراوان و ارزشمندی در زمینه معماری و طبیعت و صنایع ایران دارد.

 

دفتر هنرهای تجسمی در پایان این پیام آورده است: درگذشت معصومی را به خانواده ایشان، عکاسان و جامعه هنری تسلیت می گوییم و علو درجات را برای آن زنده یاد از ایزد متعال خواستاریم.

 

منبع: هنرآنلاین

امتیاز دهید
هنرهای تجسمی

فراخوان دیزاین Porada 2025

فراخوان دیزاین Porada 2025 منتشر شد . به گزارش هنردستان ، این رقابت توسط برند پیشرو ایتالیایی Porada برگزار می شود. در این سری از رقابت تمرکز

ادامه مطلب »
فیلم کوتاه

فیلم‌برداری «تاجی» تمام شد

فیلم‌برداری فیلم کوتاه «تاجی» به نویسندگی و کارگردانی مهدی برجیان به پایان رسید. به گزارش مشاور رسانه‌ای پروژه، فیلم‌برداری فیلم کوتاه «تاجی» به نویسندگی، کارگردانی

ادامه مطلب »